Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Benda; Tomáš Havel: Daň z přidané hodnoty 2010

Učebnice/Odborná literatura

Václav Benda; Tomáš Havel: Daň z přidané hodnoty 2010

Hodnocení: 1x
  • 4

Výklad je zpracován k právnímu stavu ke dni 1. 1. 2010. Podrobný popis knihy Meritum - DPH 2010: Praktický výklad problematiky daně z přidané hodnoty dle právního stavu k 1. 1. 2010.  Naleznete zde srozumitelné vysvětlení všech pojmů a principů DPH, jako je určení místa plnění, identifikace daňových subjektů, datum ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85945

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Václav Benda; Tomáš Havel: Daň z přidané hodnoty 2010

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 261 Kč

Praktický výklad problematiky daně z přidané hodnoty dle právního stavu k 1. 1. 2010. Naleznete zde srozumitelné vysvětlení všech pojmů a principů DPH, jako je určení místa plnění, identifikace daňových subjektů, datum uskutečnění zdanitelného plnění, vystavování či oprava daňových dokladů, sazby a výpočet DPH, uplatňování daně při tuzemských zdanitelných plněních, při intrakomunitárních dodávkách zboží a služeb, při dovozu a vývozu, dále postup v případě osvobození od daně či u zvláštních režimů. Součástí výkladu » ... a dál?

Produkt Václav Benda; Tomáš Havel: Daň z přidané hodnoty 2010

Václav Benda; Tomáš Havel: Daň z přidané hodnoty 2010 - parametry

Název produktu: Václav Benda; Tomáš Havel: Daň z přidané hodnoty 2010
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 261 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Výklad je zpracován k právnímu stavu ke dni 1. 1. 2010. Podrobný popis knihy Meritum - DPH 2010: Praktický výklad problematiky daně z přidané hodnoty dle právního stavu k 1. 1. 2010.  Naleznete zde srozumitelné vysvětlení všech pojmů a principů DPH, jako je určení místa plnění, identifikace daňových subjektů, datum uskutečnění zdanitelného plnění, vystavování či oprava daňových dokladů, sazby a výpočet DPH, uplatňování daně při tuzemských zdanitelných plněních, při intrakomunitárních dodávkách zboží a služeb, při dovozu a vývozu, dále postup v případě osvobození od daně či u zvláštních režimů.  Součástí výkladu je vyplněný vzor přiznání a aktuální znění příloh k zákonu o DPH. Edice: MERITUM - Wolters Kluwer - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 146 str. - ISBN: 978-80-7357-524-3 - Kniha kniha, Daň z přidané hodnoty 2010, MERITUM, Václav Benda, Tomáš Havel, Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.