Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Úzkorozchodné tramvajové provozy

Učebnice/Odborná literatura

Úzkorozchodné tramvajové provozy

Hodnocení: 1x
  • 4

Úzkorozchodné tramvajové provozy - Liberec - P. Dvorský, I. Grisa, G. Jäkl . Na území České republiky vzniklo na přelomu 19. a 20. století osmnáct drážních systémů, které lze po jistou dobu považovat za tramvajové. Jedním z nich je tramvaj o rozchodu 1000 mm v Liberci a jeho okolí. Zahrnuje kromě netypické městské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
skladem

Jaké má kniha
Úzkorozchodné tramvajov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Úzkorozchodné tramvajové provozy koupíte i tady

Specifikace Úzkorozchodné tramvajové provozy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 689 Kč

Publikace věnovaná Liberci doslova rozpitvává do posledních detailů nejen historii vzniku a vývoje dopravního podniku, ale i rozvoj a stavbu jednotlivých tratí včetně popisů stanic, postupnou obměnu vozového parku a přeměnu dílen i vozovny. ... a dál?

Produkt Úzkorozchodné tramvajové provozy

Úzkorozchodné tramvajové provozy - parametry

Název produktu: Úzkorozchodné tramvajové provozy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 689 Kč
Maximální cena: 898 Kč
Ušetríte až: 209 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Úzkorozchodné tramvajové provozy - Liberec - P. Dvorský, I. Grisa, G. Jäkl . Na území České republiky vzniklo na přelomu 19. a 20. století osmnáct drážních systémů, které lze po jistou dobu považovat za tramvajové. Jedním z nich je tramvaj o rozchodu 1000 mm v Liberci a jeho okolí. Zahrnuje kromě netypické městské sítě i těleso meziměstské trati z Jablonce nad Nisou do Liberce. Publikace věnovaná Liberci doslova rozpitvává do posledních detailů nejen historii vzniku a vývoje dopravního podniku, ale i rozvoj a stavbu jednotlivých tratí včetně popisů stanic, postupnou obměnu vozového parku a přeměnu dílen i vozovny, a další změny, kterými tato tramvajová síť během let prošla. Velké množství dobových fotografií, pohlednic, výkresů a mapek tratí i vozů, doplňují reprinty provozních dokumentů a tím tuto vyčerpávající výpověď o vývoji městské dopravy v Liberci zvýrazňují. 555 barevných a 410 černobílých fotografií a reprodukcí, 41 map, plánů a výkresů, 1 samostatně vložená příloha Úzkorozchodné tramvajové provozy - Liberec - P. Dvorský, I. Grisa, G. Jäkl od nakladatelství Corona v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Série prací nazvaná Úzkorozchodné tramvajové provozy vznikla proto, aby se pokusila zmapovat zatím alespoň tu část systémů, které minimálně po část své existence využívaly rozchodu menšího než standardních 1435 mm. Obsah by měl být zaměřen nejen na vozový park, ale především na vývoj konkrétní tramvajové sítě po stránce stavební, stejně jako na genezi linkového vedení.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.