Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Univerzita Palackého v Olomouci Úvod do kombinatoriky - Jaroslav Švrček

Učebnice/Odborná literatura

Univerzita Palackého v Olomouci Úvod do kombinatoriky - Jaroslav Švrček

Hodnocení: 1x
  • 4

Druhé, rozšířené vydání skripta "Úvod do kombinatoriky" je určeno především posluchačům studijních oborů "Diskrétní matematika", "Matematika a její aplikace" a dále posluchačům studijního oboru "Učitelství matematiky pro SŠ" na Přírodovědecké fakultě UP v Olomouci.Skriptum je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Univerzita Palackého v Olomouci Úvod do kombinatoriky - Jaroslav Švrček koupíte i tady

Specifikace Univerzita Palackého v Olomouci Úvod do kombinatoriky - Jaroslav Švrček

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Druhé, rozšířené vydání skripta 'Úvod do kombinatoriky' je určeno především posluchačům studijních oborů 'Diskrétní matematika', 'Matematika a její aplikace' a dále posluchačům studijního oboru 'Učite ... a dál?

Produkt Univerzita Palackého v Olomouci Úvod do kombinatoriky - Jaroslav Švrček

Univerzita Palackého v Olomouci Úvod do kombinatoriky - Jaroslav Švrček - parametry

Název produktu: Univerzita Palackého v Olomouci Úvod do kombinatoriky - Jaroslav Švrček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 104 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhé, rozšířené vydání skripta "Úvod do kombinatoriky" je určeno především posluchačům studijních oborů "Diskrétní matematika", "Matematika a její aplikace" a dále posluchačům studijního oboru "Učitelství matematiky pro SŠ" na Přírodovědecké fakultě UP v Olomouci.Skriptum je pojato jako souhrn poznatků ze základních partií kombinatoriky.Obsah jednotlivých kapitol je zaměřen na nejvýznamnější kombinatorické pojmy a principy, kombinatorické identity, Dirichletův (přihrádkový) princip a jeho aplikace, princip inkluze a exkluze, teorii rozkladů (přirozených čísel a množin), speciální vlastnosti permutací a na základní poznatky z oblasti kombinatorické geometrie. Druhé vydání skripta je rozšířeno o kapitolu týkající se využití lineárních rekurentních vztahů v kombinatorice. Výhodná nabídka Úvod do kombinatoriky - Jaroslav Švrček + poukázka na další nákup v hodnotě 150,- Kč při nákupu nad 950 Kč od Univerzita Palackého v Olomouci v kategorii knihy > | za cenu 106,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.