Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Univerzita Palackého v Olomouci Fenomén živlu v ruské literatuře - Zdeněk Pechal

Učebnice/Odborná literatura

Univerzita Palackého v Olomouci Fenomén živlu v ruské literatuře - Zdeněk Pechal

Hodnocení: 1x
  • 4

Jestliže se umělec chce vztáhnout nejen k uspořádanosti a stabilitě světa, tj. nejen k segmentované skutečnosti (rozmístění okamžiků vedle sebe), ale k probíhajícímu dění a dění mnohosti, pak musí zvolit takovou uměleckou formu, která umožní, aby se vedle organizovanosti a uměleckého záměru mohla projevit také oblast ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Univerzita Palackého v Olomouci Fenomén živlu v ruské literatuře - Zdeněk Pechal koupíte i tady

Specifikace Univerzita Palackého v Olomouci Fenomén živlu v ruské literatuře - Zdeněk Pechal

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 215 Kč

Jestliže se umělec chce vztáhnout nejen k uspořádanosti a stabilitě světa, tj. nejen k segmentované skutečnosti (rozmístění okamžiků vedle sebe), ale k probíhajícímu dění a dění mnohosti, pak musí zvo ... a dál?

Produkt Univerzita Palackého v Olomouci Fenomén živlu v ruské literatuře - Zdeněk Pechal

Univerzita Palackého v Olomouci Fenomén živlu v ruské literatuře - Zdeněk Pechal - parametry

Název produktu: Univerzita Palackého v Olomouci Fenomén živlu v ruské literatuře - Zdeněk Pechal
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 215 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jestliže se umělec chce vztáhnout nejen k uspořádanosti a stabilitě světa, tj. nejen k segmentované skutečnosti (rozmístění okamžiků vedle sebe), ale k probíhajícímu dění a dění mnohosti, pak musí zvolit takovou uměleckou formu, která umožní, aby se vedle organizovanosti a uměleckého záměru mohla projevit také oblast neorganizovanosti a nezáměrnosti, které nejsou pod autorskou kontrolou. Trvání chápeme jako stav, který se neustále děje, utváří, v němž se neustále prolíná uspořádané a neuspořádané a který je stavem nepřetržitého pohybu a proměny. Máme na mysli oblast spontánního, živelného, která jako by se bezprostředně rodila, kdy mezi jistými víceméně znakově stabilními významy slov a jejich póly vzniká dynamické napětí a rodí se představa dění, trvání, pohybu, kontinua. Fenomén živlu v ruské literatuře - Zdeněk Pechal od authora Zdeněk Pechal a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.