Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Univerzita medicínského práva

Učebnice/Odborná literatura

Univerzita medicínského práva

Hodnocení: 1x
  • 4

Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory. Kniha probírá 10 hlavních tematických okruhů právnické problematiky, se kterými se lékaři ve své praxi setkávají. Cílem autorů bylo vytvořit praktickou pomůcku, která by pomohla lékařům a dalším zdravotníkům orientovat se v právních předpisech a správně řešit různé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Univerzita medicínského..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Univerzita medicínského práva koupíte i tady

Specifikace Univerzita medicínského práva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 74 Kč

Kniha probírá 10 hlavních tematických okruhů právnické problematiky, se kterými se lékaři ve své praxi setkávají. Cílem autorů bylo vytvořit praktickou pomůcku, která by pomohla lékařům a dalším zdravotníkům orientovat se v právních předpisech a správně řešit různé situace s právními aspekty, ke kterým při výkonu zdravotnického povolání nutně dochází. Vedle teoretických informací je text doplněn o příklady z praxe s doporučeným konkrétním postupem. Publikace vznikla na základě projektu Univerzita medicínského » ... a dál?

Produkt Univerzita medicínského práva

Univerzita medicínského práva - parametry

Název produktu: Univerzita medicínského práva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 254 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory. Kniha probírá 10 hlavních tematických okruhů právnické problematiky, se kterými se lékaři ve své praxi setkávají. Cílem autorů bylo vytvořit praktickou pomůcku, která by pomohla lékařům a dalším zdravotníkům orientovat se v právních předpisech a správně řešit různé situace s právními aspekty, ke kterým při výkonu zdravotnického povolání nutně dochází. Vedle teoretických informací je text doplněn o příklady z praxe s doporučeným konkrétním postupem. Publikace vznikla na základě projektu Univerzita medicínského práva České lékařské komory, který byl zahájen ve školním roce 2012–2013. Šlo o kombinaci písemného a osobního styku přednášejících s posluchači. Akce získala mezi posluchači mimořádný ohlas, a proto se kolektiv právníků působících v rámci právní kanceláře České lékařské komory rozhodl vydat v upravené podobě a s ohledem na legislativní aktualizaci texty k jednotlivým tématům jako publikaci určenou lékařům a dalším zdravotníkům. V odborných publikacích platí bohužel někdy nepsaná, ale často vyslovená "zásada": "Kde začíná skutečný praktický problém, autor s výkladem končí.". Takto jsme rozhodně Univerzitu medicínského práva pojmout nechtěli a ani nemohli. Protože se zabýváme někdy ne zcela jasnými modelovými situacemi, na jejichž řešení mohou být ze strany právníků, soudních znalců a dalších čtenářů různé názory, netvrdíme, že naše řešení jednotlivých modelových situací je "to jediné správné". kniha, Univerzita medicínského práva, Kolektiv právní kanceláře České lékařské komory, Aleš Buriánek, Jan Mach, Daniel Valášek, Dagmar Záleská, GRADA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.