Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Univerzita J.A. Komenského Praha Rozvoj a řízení lidských zdrojů - Michaela Tureckiová

Učebnice/Odborná literatura

Univerzita J.A. Komenského Praha Rozvoj a řízení lidských zdrojů - Michaela Tureckiová

Hodnocení: 1x
  • 4

Odborná publikace PhDr. Michaely Tureckiové, CSc. Rozvoj a řízení lidských zdrojů je přehledně a funkčně strukturována do dvou částí. Autorka v nich popisuje a analyzuje koncept řízení lidských zdrojů nejen jako vývojovou fázi oboru personalistika, ale také jako aplikační oblast disciplíny rozvoj lidských zdrojů, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85554

Jaké má kniha
Rozvoj a řízení lidskýc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Univerzita J.A. Komenského Praha Rozvoj a řízení lidských zdrojů - Michaela Tureckiová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 234 Kč

Odborná publikace PhDr. Michaely Tureckiové, CSc. Rozvoj a řízení lidských zdrojů je přehledně a funkčně strukturována do dvou částí. Autorka v nich popisuje a analyzuje koncept řízení lidských zdrojů nejen jako vývojovou fázi oboru personalistika, ale také jako aplikační oblast disciplíny rozvoj lidských zdrojů, významnou dimenzi andragogiky a jeden z prostředků naplňování cílů této vědecké disciplíny. V textu jsou rovněž interpretována východiska personální práce v nejvýznamnějších teoriích organizace a řízení. » ... a dál?

Produkt Univerzita J.A. Komenského Praha Rozvoj a řízení lidských zdrojů - Michaela Tureckiová

Univerzita J.A. Komenského Praha Rozvoj a řízení lidských zdrojů - Michaela Tureckiová - parametry

Název produktu: Univerzita J.A. Komenského Praha Rozvoj a řízení lidských zdrojů - Michaela Tureckiová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 234 Kč
Maximální cena: 234 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odborná publikace PhDr. Michaely Tureckiové, CSc. Rozvoj a řízení lidských zdrojů je přehledně a funkčně strukturována do dvou částí. Autorka v nich popisuje a analyzuje koncept řízení lidských zdrojů nejen jako vývojovou fázi oboru personalistika, ale také jako aplikační oblast disciplíny rozvoj lidských zdrojů, významnou dimenzi andragogiky a jeden z prostředků naplňování cílů této vědecké disciplíny. V textu jsou rovněž interpretována východiska personální práce v nejvýznamnějších teoriích organizace a řízení. Tím je názorně doložena vazba mezi obory andragogika, personalistika a teorie organizace a řízení a rovněž praxí potvrzovaný pozitivní vliv aplikace modelu rozvoje lidských zdrojů na efektivitu fungování organizací i rozvoj adaptivní kapacity jejich členů... Publikace je významným počinem na transdisciplinárním poli pedagogiky a andragogiky a zaplňuje výraznou mezeru na českém knižním trhu. Rozvoj a řízení lidských zdrojů - Michaela Tureckiová od authora Michaela Tureckiová a

nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.