Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Univerzita J.A. Komenského Praha Ekonomická kriminalita a management - Zdeněk Častorál

Učebnice/Odborná literatura

Univerzita J.A. Komenského Praha Ekonomická kriminalita a management - Zdeněk Častorál

Hodnocení: 1x
  • 4

Prof. Ing. Zdeněk ČASTORÁL, DrSc. ve své minulé a současné pedagogické a vědecké činnosti se zabývá problematikou managementu, adaptací a modelováním v podmínkách neurčitosti a vztahem managementu s ekonomickou kriminalitou. K těmto otázkám publikoval přes 175 vědeckých prací (včetně 7 monografií) a je autorem 36 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Univerzita J.A. Komenského Praha Ekonomická kriminalita a management - Zdeněk Častorál koupíte i tady

Specifikace Univerzita J.A. Komenského Praha Ekonomická kriminalita a management - Zdeněk Častorál

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 306 Kč

Prof. Ing. Zdeněk ČASTORÁL, DrSc. ve své minulé a současné pedagogické a vědecké činnosti se zabývá problematikou managementu, adaptací a modelováním v podmínkách neurčitosti a vztahem managementu ... a dál?

Produkt Univerzita J.A. Komenského Praha Ekonomická kriminalita a management - Zdeněk Častorál

Univerzita J.A. Komenského Praha Ekonomická kriminalita a management - Zdeněk Častorál - parametry

Název produktu: Univerzita J.A. Komenského Praha Ekonomická kriminalita a management - Zdeněk Častorál
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 306 Kč
Maximální cena: 480 Kč
Ušetríte až: 174 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prof. Ing. Zdeněk ČASTORÁL, DrSc. ve své minulé a současné pedagogické a vědecké činnosti se zabývá problematikou managementu, adaptací a modelováním v podmínkách neurčitosti a vztahem managementu s ekonomickou kriminalitou. K těmto otázkám publikoval přes 175 vědeckých prací (včetně 7 monografií) a je autorem 36 vynálezů, na které mu byly uděleny patenty a autorská osvědčení. Zpracoval řadu učebních materiálů a několik učebnic. Velký počet prací, zejména v oblasti managementu, adaptivních a učících se systémů, publikoval v zahraničí.

Je soudním znalcem v oborech ekonomika, kybernetika a kriminalistika. V minulosti se věnoval organizaci a výuce v řadě kurzů akreditovaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Je prezidentem České komory správců majetku. Podílel se na řešení inovací v rámci Akademie věd ČR. Je členem Rady expertů České manažerské asociace.Ekonomická kriminalita a organizovaný zločin již dávno překročily hranice jednotlivých států. Aktuálnost zpracované problematiky potvrzují přijaté mezinárodní úmluvy v této oblasti a zcela nový trestní zákoník platný v ČR od 1.1.2010. Cílem publikace zkušeného autora je usnadnit orientaci v závažné problematice ekonomické kriminality. Jde o pohled z hlediska teorie a praxe managementu a to jak k úrovni podniku, tak i veřejné správy.

Publikace přináší zcela nový metodický přístup k ekonomické kriminalitě a managementu. To odkrývá nestandardní pohledy na tak závažnou problematiku a ve zpracované struktuře zvyšuje její význam. Pro studijní obor management bude významným vkladem do jeho dalšího rozvoje. Bude vhodná pro studenty jak bakalářského, tak i magisterského studia (v prezenční i kombinované formě). Může být podnětná i pro širší podnikatelskou sféru, protože problematika ekonomické kriminality je ve společnosti velmi živá a často diskutovaná.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.