Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Účetnictví 2010 - Velká kniha příkladů

Učebnice/Odborná literatura

Účetnictví 2010 - Velká kniha příkladů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Účetnictví 2010 - Bohuslava Knapová;Zdenka Cardová;Jiří Strouhal;Renata Židlická. Publikace Účetnictví – velká kniha příkladů vychází již poněkolikáté v řadě, není tedy třeba ji našim čtenářům příliš představovat. Je určena nejen odborníkům z oblasti financí a studentům tohoto oboru, ale i těm, kteří ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Účetnictví 2010 - Velká..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Účetnictví 2010 - Velká kniha příkladů koupíte i tady

Specifikace Účetnictví 2010 - Velká kniha příkladů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 398 Kč

Publikace Účetnictví – velká kniha příkladů vychází již poněkolikáté v řadě, není tedy třeba ji našim čtenářům příliš představovat. Je určena nejen odborníkům z oblasti financí a studentům tohoto obor ... a dál?

Produkt Účetnictví 2010 - Velká kniha příkladů

Účetnictví 2010 - Velká kniha příkladů - parametry

Název produktu: Účetnictví 2010 - Velká kniha příkladů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 398 Kč
Maximální cena: 495 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Účetnictví 2010 - Bohuslava Knapová;Zdenka Cardová;Jiří Strouhal;Renata Židlická. Publikace Účetnictví – velká kniha příkladů vychází již poněkolikáté v řadě, není tedy třeba ji našim čtenářům příliš představovat. Je určena nejen odborníkům z oblasti financí a studentům tohoto oboru, ale i těm, kteří chtějí porozumět finanční stránce podnikání. Kromě samotného účtování v této knize najdete také odpovědi na otázky: - Jaké změny do účetnictví přinese rok 2010? - Jaké jsou rozdíly mezi českou účetní legislativou a IFRS? - Jak naložit s mimořádnými daňovými odpisy? - Jaký typ kalkulace je vhodný pro dané účely? - Jaké investici dát z ekonomického hlediska přednost? - Co si počít s datovou schránkou? - Jak přejít z daňové evidence na účetnictví? Stejně jako každý rok, i tentokrát najdete na přiloženém CD aktuální související legislativu a vybrané vzory formulářů a výkazů. Autorský kolektiv: Ing. Jiří Strouhal, Ph.D. V současnosti působí na VŠE na katedře finančního účetnictví a auditingu. Kromě toho se věnuje profesi analytika v oblasti účetnictví a financí a lektorské činnosti. Od roku 2010 působí jako člen Akreditační komise Komory certifikovaných účetních České republiky. Je držitelem osvědčení ACCA pro školitele IFRS a členem EAA. Ing. Renata Židlická Pracovala jako účetní, asistentka auditora a lektorka. V současné době se věnuje účetní praxi a odbornému vzdělávání v této oblasti. Ing. Zdenka Cardová Od roku 1993 je jednatelkou a auditorkou v auditorské a účetní společnosti. Současně od roku 1994 je odbornou asistentkou na VŠE v Praze na katedře finančního účetnictví a auditingu. Kromě toho se věnuje lektorské činnosti. V rámci systému certifikace účetní profese v ČR je zkušební komisařkou pro auditing a vnitřní kontrolu. Ing. Bohuslava Knapová, CSc. Působí v současnosti na katedře manažerského účetnictví VŠE v Praze. Zaměřuje se na problematiku manažerského účetnictví a controllingu. Publikace: Účetnictví 2010 - Bohuslava Knapová;Zdenka Cardová;Jiří Strouhal;Renata Židlická. Jiří StrouhalVelká kniha příkladůCPress 2010Kniha, čeština, 712 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.