Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - ...

Učebnice/Odborná literatura

Triton Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - Jiřina Šatrová;Karel Lukáš. Publikace seznamuje v úvodní části čtenáře s charakteristikou onemocnění, jeho výskytem, příčinami, příznaky, diagnostikou a léčbou. Ta zahrnuje režimová opatření, jejichž součástí jsou i dietní opatření, dále ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 73 Kč

Publikace: Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - Jiřina Šatrová;Karel Lukáš. Publikace seznamuje v úvodní části čtenáře s charakteristikou onemocnění, jeho výskytem, příčinami, příznaky, diagnostikou a léčbou. Ta zahrnuje režimová opatření, jejichž součástí jsou i dietní opatření, dále medikamentózní léčbu a chirurgickou léčbu. Stěžejní část knihy tvoří recepty, obsaženy jsou i příklady jídelníčků, vhodných pro pacienty s žaludečními a dvanácterníkovými vředy či refluxní chorobou jícnu. » ... a dál?

Produkt Triton Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - ...

Triton Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - ... - parametry

Název produktu: Triton Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 73 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - Jiřina Šatrová;Karel Lukáš. Publikace seznamuje v úvodní části čtenáře s charakteristikou onemocnění, jeho výskytem, příčinami, příznaky, diagnostikou a léčbou. Ta zahrnuje režimová opatření, jejichž součástí jsou i dietní opatření, dále medikamentózní léčbu a chirurgickou léčbu. Stěžejní část knihy tvoří recepty, obsaženy jsou i příklady jídelníčků, vhodných pro pacienty s žaludečními a dvanácterníkovými vředy či refluxní chorobou jícnu. Publikace: Vředy žaludeční a dvanácterníkové. Refluxní choroba jícnu - Jiřina Šatrová;Karel Lukáš.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.