Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová, ...

Učebnice/Odborná literatura

Triton Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová, ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová;Petr Niederle. Transezofageální echokardiografie (TEE) představuje v současné době dobře zavedenou a v naší zemi již dostatečně rozšířenou echokardiografickou metodu zobrazování srdce a hrudní aorty. Jejím úkolem je nejen detailní zobrazování ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová, ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 36 Kč

Publikace: Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová;Petr Niederle. Transezofageální echokardiografie (TEE) představuje v současné době dobře zavedenou a v naší zemi již dostatečně rozšířenou echokardiografickou metodu zobrazování srdce a hrudní aorty. Jejím úkolem je nejen detailní zobrazování nitrosrdečních struktur, ale i posuzování funkce srdečních oddílů, především levé komory a onemocnění aorty. Metoda je určena zejména kardiologům provádějícím transtorakální echokardiografická vyšetření a » ... a dál?

Produkt Triton Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová, ...

Triton Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová, ... - parametry

Název produktu: Triton Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová, ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 36 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová;Petr Niederle. Transezofageální echokardiografie (TEE) představuje v současné době dobře zavedenou a v naší zemi již dostatečně rozšířenou echokardiografickou metodu zobrazování srdce a hrudní aorty. Jejím úkolem je nejen detailní zobrazování nitrosrdečních struktur, ale i posuzování funkce srdečních oddílů, především levé komory a onemocnění aorty. Metoda je určena zejména kardiologům provádějícím transtorakální echokardiografická vyšetření a připravujícím se rozšířit vyšetřovací spektrum o TEE. Tato monografie má sloužit i jako vhodná pomůcka k rozšíření odborných znalostí lékařů první linie i specialistů-nekardiologů. Ti se mohou seznámit s indikacemi k TEE vyšetření i s případnými komplikacemi. Kniha shrnuje poznatky autorů, vyplývající ze zkušeností s biplanární a multiplanárnítransezofageální echokardiografií při vyšetřování dospělých. Publikace: Transezofageální echokardiografie do kapsy - Eva Mandysová;Petr Niederle.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.