Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Ortopedická tuberkulóza - Miroslav Netval

Učebnice/Odborná literatura

Triton Ortopedická tuberkulóza - Miroslav Netval

Hodnocení: 1x
  • 4

Zánět pohybového aparátu znamená vždy komplexní problém. Nespecifickým zánětům (pyogenní osteomyelitidy, infikované paklouby, infekty aloplastik, osteosyntéz, iatrogenní infekt při punkcích a obstřicích apod.) byla věnována v minulých desetiletích velká pozornost. O specifických zánětech – tedy hlavně o ortopedické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83608
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Ortopedická tuberkulóza - Miroslav Netval

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 36 Kč

Publikace: Ortopedická tuberkulóza - Miroslav Netval. Publikace se zabývá specifickým zánětlivým onemocněním pohybového aparátu - ortopedickou tuberkulózou. Autor v knize aktualizuje znalosti o tomto závažném onemocnění a hodnotí současný stav v oblasti diagnostických vyšetřovacích metod v rámci diferenciální diagnostiky, léčby konzervativní i operační, včetně terapeutických indikací, a také poukazuje na některé nedostatky a problémy, se kterými se v současné době lékaři setkávají v rámci diagnostiky i terapie » ... a dál?

Produkt Triton Ortopedická tuberkulóza - Miroslav Netval

Triton Ortopedická tuberkulóza - Miroslav Netval - parametry

Název produktu: Triton Ortopedická tuberkulóza - Miroslav Netval
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 36 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zánět pohybového aparátu znamená vždy komplexní problém. Nespecifickým zánětům (pyogenní osteomyelitidy, infikované paklouby, infekty aloplastik, osteosyntéz, iatrogenní infekt při punkcích a obstřicích apod.) byla věnována v minulých desetiletích velká pozornost. O specifických zánětech – tedy hlavně o ortopedické tuberkulóze - toho zaznělo podstatně méně.V naší literatuře nalezneme jako ucelenou publikaci pouze monografii autorů Hoppeho a Polívky z 60. let. Důvodů nalezneme několik: incidence tbc se trvale snižovala, nedávná doba označovala tbc za , null, sociální onemocnění” a lékařská veřejnost ji nebrala prakticky v úvahu (hlavně v rámci diferenciální diagnostiky). V posledních dvaceti letech zaznamenáváme naopak nárůst incidence tbc, a to jak její plicní, tak i mimoplicní formy, kde na prvním místě je ortopedická před urologickou a gynekologickou lokalizací. Cílem publikace je aktualizovat znalosti o ortopedické tuberkulóze, zhodnotit současný stav v otázce diagnostických vyšetřovacích metod v rámci diferenciální diagnostiky, léčby konzervativní i operační včetně terapeutických indikací a poukázat i na některé nedostatky a problémy, s nimiž se i dnes setkáváme. Publikace: Ortopedická tuberkulóza - Miroslav Netval. Publikace se zabývá specifickým zánětlivým onemocněním pohybového

aparátu - ortopedickou tuberkulózou. Autor v knize aktualizuje

znalosti o tomto závažném onemocnění a hodnotí současný stav v

oblasti diagnostických vyšetřovacích metod v rámci diferenciální

diagnostiky, léčby konzervativní i operační, včetně terapeutických

indikací, a také poukazuje na některé nedostatky a problémy, se

kterými se v současné době lékaři setkávají v rámci diagnostiky i

terapie ortopedické tuberkulózy. Publikace: Ortopedická tuberkulóza - Miroslav Netval.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.