Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Triton Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Tepla...

Knihy

Triton Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Tepla...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Teplan. "Kniha vychází v rámci Postgraduálního klinického projektu. Cílovou skupinou jsou lékaři v přípravě na atestaci 1. stupně z vnitřního lékařství. Publikace by také mohla být základní „encyklopedickou příručkou"" pro praktické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82899
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Tepla...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 162 Kč

Publikace: Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Teplan. "Kniha vychází v rámci Postgraduálního klinického projektu. Cílovou skupinou jsou lékaři v přípravě na atestaci 1. stupně z vnitřního lékařství. Publikace by také mohla být základní „encyklopedickou příručkou"" pro praktické lékaře či pro lékaře dalších specializací. Kniha předního odborníka v oblasti nefrologie v úvodu seznamuje s diagnostickými metodami, podává souhrn klinických, laboratorních a pomocných vyšetření ledvin. » ... a dál?

Produkt Triton Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Tepla...

Triton Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Tepla... - parametry

Název produktu: Triton Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Tepla...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Teplan. "Kniha vychází v rámci Postgraduálního klinického projektu. Cílovou skupinou jsou lékaři v přípravě na atestaci 1. stupně z vnitřního lékařství. Publikace by také mohla být základní „encyklopedickou příručkou"" pro praktické lékaře či pro lékaře dalších specializací. Kniha předního odborníka v oblasti nefrologie v úvodu seznamuje s diagnostickými metodami, podává souhrn klinických, laboratorních a pomocných vyšetření ledvin. Následují kapitoly věnované jednotlivým chorobám a poruchám ledvin a močových cest. Autor v ní systematicky probírá etiologii, symptomatiku a léčbu. Důraz je kladen na klinickou praxi a nejnovější poznatky v oboru.Edice by měla poskytnout sumu nezbytných základních faktů ke složení atestace 1. stupně. Protože vedoucími autorských kolektivů jsou obvykle i vedoucí jednotlivých kateder IPVZ, měly by jednotlivé svazky být ve shodě s okruhy vypsanými katedrou vnitřního lékařství IPVZ." Publikace: Nefrologie - Postgraduální klinický projekt - Vladimír Teplan.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.