Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Triton Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková, Josef Stejskal...

Knihy

Triton Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková, Josef Stejskal...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková;Josef Stejskal;Květa Bláhová;Martina Bielaszewská. Publikace poskytuje ucelený pohled na hemolyticko-uremický syndrom. S onemocněním, které se vyskytuje a je nejčastější příčinou akutního selhání ledvin u dětí nejmladších věkových kategorií, se však setkáváme i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková, Josef Stejskal...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 36 Kč

Publikace: Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková;Josef Stejskal;Květa Bláhová;Martina Bielaszewská. Publikace poskytuje ucelený pohled na hemolyticko-uremický syndrom. S onemocněním, které se vyskytuje a je nejčastější příčinou akutního selhání ledvin u dětí nejmladších věkových kategorií, se však setkáváme i u dětí starších, kdy může vyústit v chronické postižení ledvin. Výjimečně je onemocnění diagnostikováno v dospělosti. Autoři na základě svých zkušeností a na základě nejnovějších vědeckých poznatků » ... a dál?

Produkt Triton Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková, Josef Stejskal...

Triton Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková, Josef Stejskal... - parametry

Název produktu: Triton Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková, Josef Stejskal...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 36 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková;Josef Stejskal;Květa Bláhová;Martina Bielaszewská. Publikace poskytuje ucelený pohled na hemolyticko-uremický syndrom. S onemocněním, které se vyskytuje a je nejčastější příčinou akutního selhání ledvin u dětí nejmladších věkových kategorií, se však setkáváme i u dětí starších, kdy může vyústit v chronické postižení ledvin. Výjimečně je onemocnění diagnostikováno v dospělosti. Autoři na základě svých zkušeností a na základě nejnovějších vědeckých poznatků objasňují etiologii, patogenezi, klinický průběh a prognózu onemocnění s tím, že text doplňují histologickým obrazem onemocnění, návrhem recentních terapeutických postupů a uvedením možných imunohematologických konsekvencí. Kniha je určena široké lékařské veřejnosti, pediatrům, nefrologům, mikrobiologům a epidemiologům ve snaze přispět ke správné diagnostice a léčbě tohoto onemocnění. Publikace: Hemolyticko-uremický syndrom - Eva Matějková;Josef Stejskal;Květa Bláhová;Martina Bielaszewská.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.