Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasal...

Učebnice/Odborná literatura

Triton Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasal...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasalický;Václav Holub;Václav Zamrazil. "Endokrinologie patří mezi základní obory interního lékařství a je naukou interdisciplinární která vyžaduje pochopení určitých základních regulačních principů a schopnost v praxi uskutečňovat spolupráci se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83671
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasal...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 110 Kč

Publikace: Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasalický;Václav Holub;Václav Zamrazil. "Endokrinologie patří mezi základní obory interního lékařství a je naukou interdisciplinární která vyžaduje pochopení určitých základních regulačních principů a schopnost v praxi uskutečňovat spolupráci se specialisty dalších oborů. Novější poznatky totiž ukazují, že schopnost produkovat hormony mají buňky tzv. disperzního (difuzního) endokrinního systému (DES), které jsou umístěny v nejrůznějších » ... a dál?

Produkt Triton Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasal...

Triton Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasal... - parametry

Název produktu: Triton Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasal...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasalický;Václav Holub;Václav Zamrazil. "Endokrinologie patří mezi základní obory interního lékařství a je naukou interdisciplinární která vyžaduje pochopení určitých základních regulačních principů a schopnost v praxi uskutečňovat spolupráci se specialisty dalších oborů. Novější poznatky totiž ukazují, že schopnost produkovat hormony mají buňky tzv. disperzního (difuzního) endokrinního systému (DES), které jsou umístěny v nejrůznějších orgánech a tkáních lidského organismu. Kniha vychází v rámci Postgraduálního klinického projektu. Cílovou skupinou jsou lékaři v přípravě na atestaci 1. stupně z Vnitřního lékařství. Publikace by také mohla být základní ""encyklopedickou příručkou"" pro praktické lékaře či pro lékaře dalších specializací. Protože vedoucími autorských kolektivů jsou obvykle i vedoucí jednotlivých kateder IPVZ, měly by jednotlivé svazky být ve shodě s okruhy vypsanými Katedrou vnitřního lékařství IPVZ." Publikace: Endokrinologie - Postgraduální klinický projekt - Petr Kasalický;Václav Holub;Václav Zamrazil.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.