Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Diabetologie 2006 - Jindřiška Perušičová a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Triton Diabetologie 2006 - Jindřiška Perušičová a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Diabetologie 2006 - Jana Bělobrádková;Jindřiška Perušičová - editorka;Michala Pelikánová;Pavlína Piťhová. Kniha prezentuje soudobé názory a vědomosti o diagnostických a léčebných postupech u nemocných s diabetem a představuje druhý svazek nové publikační řady (ročenky) Diabetologie. Svazek informuje o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Diabetologie 2006 - Jindřiška Perušičová a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 214 Kč

Kniha prezentuje soudobé názory a vědomosti o diagnostických a léčebných postupech u nemocných s diabetem a představuje první svazek nové publikační řady. Z obsahu: Metformin – jeho úloha jako perorálního antidiabetika v novém tisíciletí, Srdce diabetika, Syndrom diabetické nohy – závažné komplikace u pacientů s diabetes mellitus, Nealkoholická steatohepatitida. Diabetologie 2006 - Jindřiška Perušičová a kol. od authora Jindřiška Perušičová a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu » ... a dál?

Produkt Triton Diabetologie 2006 - Jindřiška Perušičová a kol.

Triton Diabetologie 2006 - Jindřiška Perušičová a kol. - parametry

Název produktu: Triton Diabetologie 2006 - Jindřiška Perušičová a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 302 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Diabetologie 2006 - Jana Bělobrádková;Jindřiška Perušičová - editorka;Michala Pelikánová;Pavlína Piťhová. Kniha prezentuje soudobé názory a vědomosti o diagnostických a

léčebných postupech u nemocných s diabetem a představuje druhý

svazek nové publikační řady (ročenky) Diabetologie. Svazek

informuje o metforminu a jeho úloze jako perorálního antidiabetika

v novém tisíciletí, pojednává o srdci diabetika, věnuje se syndromu

diabetické nohy - závažné komplikaci u pacientů s diabetes mellitus

a v závěru popisuje problematiku nealkoholické steatohepatitidy. Publikace: Diabetologie 2006 - Jana Bělobrádková;Jindřiška Perušičová - editorka;Michala Pelikánová;Pavlína Piťhová. Kniha prezentuje soudobé názory a vědomosti o diagnostických a léčebných postupech u nemocných s diabetem a představuje první svazek nové publikační řady. Z obsahu: Metformin – jeho úloha jako perorálního antidiabetika v novém tisíciletí, Srdce diabetika, Syndrom diabetické nohy – závažné komplikace u pacientů s diabetes mellitus, Nealkoholická steatohepatitida. Diabetologie 2006 - Jindřiška Perušičová a kol. od authora Jindřiška Perušičová a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.