Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Triton Choroby gastrointestinálního traktu v graviditě - Milan Kmen...

Knihy naučná literatura

Triton Choroby gastrointestinálního traktu v graviditě - Milan Kmen...

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha pojednává o infekční endokarditidě, zákeřné a obtížně rozpoznatelné chorobě, a je užitečná nejen pro specialisty na klinikách, nýbrž také pro ambulantní kardiology, jimž může pomoci při diagnóze či doléčování této nemoci. Nemoc totiž často probíhá velmi rychle a její včasná diagnóza může pacientovi zachránit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Choroby gastrointestinálního traktu v graviditě - Milan Kmen...

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 294 Kč

Kniha pojednává o infekční endokarditidě, zákeřné a obtížně rozpoznatelné chorobě, a je užitečná nejen pro specialisty na klinikách, nýbrž také pro ambulantní kardiology, jimž může pomoci při diagnóze ... a dál?

Produkt Triton Choroby gastrointestinálního traktu v graviditě - Milan Kmen...

Triton Choroby gastrointestinálního traktu v graviditě - Milan Kmen... - parametry

Název produktu: Triton Choroby gastrointestinálního traktu v graviditě - Milan Kmen...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 294 Kč
Maximální cena: 297 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha pojednává o infekční endokarditidě, zákeřné a obtížně rozpoznatelné chorobě, a je užitečná nejen pro specialisty na klinikách, nýbrž také pro ambulantní kardiology, jimž může pomoci při diagnóze či doléčování této nemoci. Nemoc totiž často probíhá velmi rychle a její včasná diagnóza může pacientovi zachránit život. Na druhou stranu rekonvalescence je dlouhá a neustálé sledování zdravotního stavu pacienta je nezbytné vzhledem ke stále aktuální možnosti recidivy. V systematicky a přehledně uspořádaných kapitolách je podrobně probrána patogeneze a patofyziologie nemoci, autoři popisují zvláštní formy endokarditidy, jako je endokarditida chlopenní protézy, endokarditida u intravenózních narkomanů či nozokomiální endokarditida. Velká pozornost je věnována etiologii choroby, dopodrobna jsou rozebrány jednotlivé vyvolávající faktory i jejich správná diagnostika, nezbytná pro správné rozpoznání nemoci. Jako terapii doporučují autoři buď antibiotickou léčbu, kde jsou přesně rozepsány dávky léků a jejich kombinace pro různé formy a stadia choroby, včetně jejích průvodních projevů, nebo v nezbytných případech léčbu chirurgickou. Věnují se požadavkům na způsob práce s odebíranými vzorky pro diagnostiku, i tomu, jak by mělo vypadat pracoviště zabývající se léčbou infekční endokarditidy či jací odborníci by se měli na léčbě podílet. Pečlivě monitorují průběh nemoci i různé komplikace, které mohou nastat a ohrozit život pacienta. Velice podrobně rozebírají chyby, kterých se může lékař při diagnostice nebo léčbě IE dopustit, a doporučují, jak se jich vyvarovat. Konečně se autoři zabývají také u nás ještě nepříliš využívanou možností ambulantní léčby a předkládají nejvhodnější opatření po ukončení akutní léčby a předání pacienta do ambulantní péče. Nevyhýbají se ani popisu následků nemoci a případným posudkovým hlediskům při dočasné nebo trvalé invalidizaci pacienta. Kniha je doprovázena přehlednými tabulkami a schématy i vyčerpávajícím seznamem literatury. Publikace: Choroby gastrointestinálního traktu v graviditě - Milan Kment. Téma onemocnění gastrointestinálního traktu v graviditě včetně

onemocnění hepatobiliárního systému a pankreatu nebylo dosud v

české literatuře souhrnně zpracováno. Jedná se o široký okruh

problémů, které zajímají praktické lékaře, pediatry,

gastroenterology, neonatology, infekcionisty, porodníky, chirurgy,

farmakology a farmaceuty. Publikace je souhrnem zkušeností domácích

odborníků na různých polích této problematiky. Široce se zmiňuje

především o diagnostice, průběhu a léčebné strategii nespecifických

střevních zánětů, refluxní choroby jícnu a chorob žlučníku jako

zástupců nejčastějších chorob gravidních žen. Nechybí ani pohled

gynekologa a chirurga na problematiku gastrointestinálních

symptomů. Součástí knihy jsou doporučení pro volbu nejvhodnějších

zobrazovacích a laboratorních metod. Značná pozornost je věnována i

chorobám jater vzniklým v těhotenství i chronickým. Sledování

gravidní pacientky s glutenovou enteropathií a cyst


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.