Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Traumeel 50 tablet

Léky

Traumeel 50 tablet

Hodnocení: 3x
  • 3.5

Kombinový přípravek, homeopatická specialita. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.74471
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Traumeel 50 tablet koupíte i tady

Traumeel 50 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 3 hodnocení

70% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Traumeel 50 tablet

  • Zakoupen na zhojení zlomeniny, po 2. tabletě začaly silné bolesti, takže stav ještě zhoršil!
  • tahák na peníze,úplně na nic
  • je úplně na hovno

Čerstvá hodnocení Traumeel 50 tablet

  • 1

Nona, 21. února 2018

  • Zakoupen na zhojení zlomeniny, po 2. tabletě začaly silné bolesti, takže stav ještě zhoršil!

Na nic


Specifikace Traumeel 50 tablet

Kategorie Léky
Výrobce BIOLOGISCHE HEILMITTEL HEEL
Nejnižší cena 117 Kč

Kombinovaný přípravek Traumeel je homeopatická specialita. ... a dál?

Produkt Traumeel 50 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Traumeel 50 tablet - parametry

Název produktu: Traumeel 50 tablet
Výrobce: BIOLOGISCHE HEILMITTEL HEEL
Minimální cena: 117 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kombinový přípravek, homeopatická specialita. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.

- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři, nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.

- Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek 3. Jak se přípravek 4. Možné nežádoucí účinky 5 Jak přípravek 6. Obsah balení a další informace Traumeel a k čemu se používá Traumeel používat Traumeel používá Traumeel uchovávat 1. CO JE PŘÍPRAVEK Traumeel A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Kombinovaný přípravek Traumeel je homeopatická specialita. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK Traumeel POUŽÍVAT

Nepoužívejte přípravek Traumeel: - Jestliže jste alergický(á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6).

- Traumeel tablety nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na: Arnica montana (Prha arnika), Calendula (Měsíček), Achillea (řebříček), Chamomilla (heřmánek) a další složky tohoto přípravku.

- Na základě obecných znalostí o působení složky Echinacea nesmí být Echinacea používána u progresivního systémového onemocnění, jako je tuberkulóza, leukémie nebo onemocnění podobné leukémii, zánětlivé onemocnění pojivové tkáně (kolagen), autoimunitní onemocnění, roztroušená skleróza, příznaky související s AIDS, infekce HIV nebo jiné virové onemocnění. Upozornění a opatření Před použitím přípravku Traumeel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Stránka 2 z 3 Přípravek Traumeel obsahuje monohydrát laktosy - Pokud Vám lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se s ním dříve, než začnete tento homeopatický přípravek užívat. Další léčivé přípravky a přípravek Traumeel Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užívala nebo které možná budete užívat. Těhotenství a kojení Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Bez omezení 3. JAK SE PŘÍPRAVEK Traumeel POUŽÍVÁ Přípravek je určen k vnitřnímu použití. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Doporučená denní dávka je 3x denně 1 tableta, při akutních potížích lze užít 1


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.