Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Trampské písně 1920 - 1939

Knihy naučná literatura

Trampské písně 1920 - 1939

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Zpěvník trampských písní spolu s původními originálními nahrávkami z první republiky. Nejslavnější písničky zlaté éry trampingu. Uslyšíte takové legendy jako Jarka Mottl, Jenda Korda, Pedro Mucha, Eddy Fořt, Ztracenkáři, Settleři, Westmeni. Zpěvník se všemi 28 písněmi + podrobné návody ke hře – kytarové rytmy a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Trampské písně 1920 - 1939 koupíte i tady

Specifikace Trampské písně 1920 - 1939

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

pěvník 28 trampských písní spolu s původními originálními nahrávkami z první republiky. Nejslavnější písničky zlaté éry trampingu. Uslyšíte takové legendy jako Jarka Mottl, Jenda Korda, Pedro Mucha, Eddy Fořt, Ztracenkáři, Settleři, Westmeni. Zpěvník se všemi písněmi + podrobné návody ke hře – kytarové rytmy a tabulatury. Zajímavosti ke každé písničce. S předmluvou Tony Linharta. Včetně: Vlajka vzhůru letí, Potlach, Bessie, Řeka hučí, Sosna, Až ztichnou bílé skály, Houpy hou, Píseň severu (Bílý losos). (kompletní » ... a dál?

Produkt Trampské písně 1920 - 1939

Trampské písně 1920 - 1939 - parametry

Název produktu: Trampské písně 1920 - 1939
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 156 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Zpěvník trampských písní spolu s původními originálními nahrávkami z první republiky. Nejslavnější písničky zlaté éry trampingu. Uslyšíte takové legendy jako Jarka Mottl, Jenda Korda, Pedro Mucha, Eddy Fořt, Ztracenkáři, Settleři, Westmeni. Zpěvník se všemi 28 písněmi + podrobné návody ke hře – kytarové rytmy a tabulatury. Zajímavosti ke každé písničce. S předmluvou Tony Linharta. Včetně: Vlajka vzhůru letí, Potlach, Bessie, Řeka hučí, Sosna, Až ztichnou bílé skály, Houpy hou, Píseň severu (Bílý losos). Trampské písně zpěvník Vlajka vzhůru letí, Carriboo, Potlach, Trampská dumka, Pirát, Do dáli tam na pobřeží, Bessie, U řeky Zambezi, Můj koníčku, Řeka hučí, Ahoj kamaráde, Tři stěžně, Hvězdička, Indiánská láska, Naše písnička, Sosna, Modrý dým, Odešel kamarád, Hej šup, námořníci, Až ztichnou bílé skály, Houpy hou, Chata v lese, Můj hochu, Stíny na prérii, Píseň starého pistolníka, Píseň severu (Bílý losos), Pluj lodičko, Údolí. Zpěvník Trampské písně je výjimečný, kromě přiloženého CD, také podrobnými přepisy kytarových doprovodů v tabulatuře (spolu s vysvětlením, jak se tabulatura čte). Přesně jak písně nahráli legendární Jarka Mottl, Jenda Korda, Pedro Mucha, Eddy Fořt, Ztracenkáři, Settleři nebo Westmeni si je tedy můžete zahrát s kytarou i vy a v představách se tak ocitnout ve dvacátých letech vedle Jarky Mottla nebo Jendy Kordy. Noty jsme přepisovali přesně z nahrávek, protože se verze ve starých vydaných zpěvnících často lišily od nahraných melodií. Noty obsahují také akordové značky pro kytaristy. V tabulaturách pak jsou nejen rytmy, ale i případné vyhrávky, přechody mezi akordy a podobně, takže zpěvník může sloužit i jako škola hry na kytaru. (Tabulatura je zjednodušený zápis, který je mnohem jednodušší než notový zápis.)

Ke každé trampské písni nebo autorovi se dočtete také zajímavosti a budete si moci vybrat ze dvou tónin (akordových verzí), která se vám bude výškově lépe zpívat. Uvnitř najdete také fota obálek prvorepublikových trapských not, ze kterých na vás dýchne stará trampská romantika. Obsah: 1. Vlajka 2. Cariboo 3. Potlach 4. Trampská dumka 5. Pirát 6. Do dáli tam na pobřeží 7. Bessie 8. U řeky Zambezi 9. Můj koníčku 10. Řeka hučí 11. Ahoj, kamaráde 12. Tři stěžně 13. Hvězdička 14. Indiánská láska 15. Naše písnička 16. Sosna 17. Modrý dým 18. Odešel Kamarád 19. Hej šup, námořníci 20. Až ztichnou bílé skály 21. Houpy hou 22. Chata v lese 23. Můj hochu 24. Stíny na prérii 25. Píseň starého pistolníka 26. Píseň severu (Bílý losos) 27. Pluj, lodičko 28. Údolí Trampské písně 1920-1939


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.