Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tony Plummer: Prognóza finačních trhů - Tony Plummer

Knihy naučná literatura

Tony Plummer: Prognóza finačních trhů - Tony Plummer

Hodnocení: 1x
  • 4

Psychologie úspěšného investování. Zjištění, že lidé nejednají vždy racionálně a nerozhodují se vždy nezávisle jeden na druhém, znamenalo významný posun ve vnímání finančních trhů. Psychologie davu má velký vliv. Ekonom, který dnes dělá svá rozhodnutí na základě „racionálních očekávání“, nejen vidí lidské bytosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71528
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tony Plummer: Prognóza finačních trhů - Tony Plummer koupíte i tady

Specifikace Tony Plummer: Prognóza finačních trhů - Tony Plummer

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 479 Kč

Autor : Tony Plummer, Zjištění, že lidé nejednají vždy racionálně a nerozhodují se vždy nezávisle jeden na druhém, znamenalo významný posun ve vnímání finančních trhů. Psychologie davu má velký vliv. Ekonom, který dnes dělá svá rozhodnutí na základě „racionálních očekávání“, nejen vidí lidské bytosti zkresleně, ale hlavně je tato jeho představa mylná. V dobrém i ve zlém jsou lidské bytosti doslova naprogramovány k tomu, aby koexistovaly, spolupracovaly a přizpůsobovaly se navzájem. Tento fakt je důležitý pro » ... a dál?

Produkt Tony Plummer: Prognóza finačních trhů - Tony Plummer

Tony Plummer: Prognóza finačních trhů - Tony Plummer - parametry

Název produktu: Tony Plummer: Prognóza finačních trhů - Tony Plummer
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 479 Kč
Maximální cena: 996 Kč
Ušetríte až: 517 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Psychologie úspěšného investování. Zjištění, že lidé nejednají vždy racionálně a nerozhodují se vždy nezávisle jeden na druhém, znamenalo významný posun ve vnímání finančních trhů. Psychologie davu má velký vliv. Ekonom, který dnes dělá svá rozhodnutí na základě „racionálních očekávání“, nejen vidí lidské bytosti zkresleně, ale hlavně je tato jeho představa mylná. V dobrém i ve zlém jsou lidské bytosti doslova naprogramovány k tomu, aby koexistovaly, spolupracovaly a přizpůsobovaly se navzájem. Tento fakt je důležitý pro pochopení finančního a ekonomického chování. Jakmile se lidé začnou shlukovat do skupin, chování v rámci skupiny přestává být nahodilé. A proto nemá chování cen na finančních trzích nahodilý rozměr, bez ohledu na to, co říkají někteří statistici. Jinými slovy, dav se neliší od jiných částí přírody a jako takový je naprosto předvídatelný. Kniha Prognóza finančních trhů vám v tomto pomůže rozšířit obzory. Autor: Plummer Tony; Titul předního světového obchodníka a odborníka na psychologii a vnímání obchodníka na burze kriticky hodnotí závislost a individualitu jednotlivce v prostředí obchodních transakcí a dopad těchto ... Psychologie úspěšného investování - Učíme se z vlastních chyb a svět si interpretujeme ve světle vlastních zkušeností.... Tony PlummerPsychologie úspěšného investováníCPress 2008, edice Praxe manažeraKniha, čeština, 392 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.