Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Tomková Hana, Monari Virgjil: Albánsko-český, česko-albánský slovník

Slovníky

Tomková Hana, Monari Virgjil: Albánsko-český, česko-albánský slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

První slovník svého druhu na českém knižním trhu! První slovník v historii české albanistiky! V albánsko-české části přináší 19 800 albánských výrazů a 25 200 českých ekvivalentů, v česko–albánské části 19 600 českých výrazů a 26 300 albánských ekvivalentů. Slovní zásoba vychází ze spisovného jazyka, ale – především ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomková Hana, Monari Virgjil: Albánsko-český, česko-albánský slovník koupíte i tady

Specifikace Tomková Hana, Monari Virgjil: Albánsko-český, česko-albánský slovník

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 181 Kč

Albánsko-český, česko-albánský slovník - Virgjil Monari, Hana Tomková První slovník svého druhu na českém knižním trhu přináší na téměř 600 stranách:- 19 800 albánských výrazů a 25 200 českých ekvivalentů v albánsko-české části- 19 600 českých výrazů a 26 300 albánských ekvivalentů v česko-albánské části- současnou slovní zásobu včetně hovorových výrazů- četné příklady a bohatou frazeologii- vysvětlivky a charakteristiky usnadňující překlad do češtiny a aktivní vyjadřování v albánštině- přehled albánské » ... a dál?

Produkt Tomková Hana, Monari Virgjil: Albánsko-český, česko-albánský slovník

Tomková Hana, Monari Virgjil: Albánsko-český, česko-albánský slovník - parametry

Název produktu: Tomková Hana, Monari Virgjil: Albánsko-český, česko-albánský slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 181 Kč
Maximální cena: 590 Kč
Ušetríte až: 409 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První slovník svého druhu na českém knižním trhu! První slovník v historii české albanistiky! V albánsko-české části přináší 19 800 albánských výrazů a 25 200 českých ekvivalentů, v česko–albánské části 19 600 českých výrazů a 26 300 albánských ekvivalentů. Slovní zásoba vychází ze spisovného jazyka, ale – především v albánsko-české části – uvádí i nejčastější hovorové výrazy, se kterými se uživatel může v běžném životě setkat. Hesla jsou vybavena četnými příklady a bohatou frazeologií. Jednotlivé významy jsou opatřeny vysvětlivkami a charakteristikami usnad?ujícími jak překlad do češtiny, tak aktivní vyjadřování v albánštině. Slovník je doplněn přehledem albánské výslovnosti a stručnou gramatikou albánštiny seznamující s časy, základními vzory časování a sklo?ování a s dalšími vlastnostmi albánského jazyka, jež umožní použít výrazy, uvedené ve slovníkové části, ve větných celcích. Slovník je určen pro praktickou potřebu uživatelů hovořících česky nebo albánsky, ale cenné služby poskytne i studentům albánštiny a všem zájemcům o tento balkánský jazyk. Albánsko-český, česko-albánský slovník - Virgjil Monari, Hana Tomková První slovník svého druhu na českém knižním trhu přináší na téměř 600 stranách:- 19 800 albánských výrazů a 25 200 českých ekvivalentů v albánsko-české části- 19 600 českých výrazů a 26 300 albánských ekvivalentů v česko-albánské části- současnou slo z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Slovníky | Další jazyky od LEDA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! , Druh sortimentu : Kniha, Albánsko-český česko-albánský slovník, Jazyk : Čeština, Počet stran : 586 edice Maturita


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.