Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tomáš Šimek: Narkothing

Knihy

Tomáš Šimek: Narkothing

Hodnocení: 1x
  • 5

Narkothing je příběh entuziastického feťáka Martina, pro kterého jsou nejdůležitější přátelé, drogy a lehké ženské, navíc je do toho všeho nešťastně zamilovaný. Dobrodružný život hlavního hrdiny je plný obscénního sexu, zvratů a sociálních poznatků člověka požívajícího omamné látky, který touží po lásce. Kouzlo četby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Jaké má kniha
Narkothing
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Šimek: Narkothing koupíte i tady

Specifikace Tomáš Šimek: Narkothing

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 192 Kč

Narkothing je příběh entuziastického feťáka Martina, pro kterého jsou nejdůležitější přátelé, drogy a lehké ženské, navíc je do toho všeho nešťastně zamilovaný. Dobrodružný život hlavního hrdiny je plný obscénního sexu, zvratů a sociálních poznatků člověka požívajícího omamné látky, který touží po lásce. Kouzlo četby spočívá v inspiraci skutečnými zážitky autora i jeho přátel a jistě i v tom, že je text psán neotřelým, výstižným až obhroublým stylem. Samotný spisovatel se tak nesnaží nikoho vychovávat, » ... a dál?

Produkt Tomáš Šimek: Narkothing

Tomáš Šimek: Narkothing - parametry

Název produktu: Tomáš Šimek: Narkothing
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Narkothing je příběh entuziastického feťáka Martina, pro kterého jsou nejdůležitější přátelé, drogy a lehké ženské, navíc je do toho všeho nešťastně zamilovaný. Dobrodružný život hlavního hrdiny je plný obscénního sexu, zvratů a sociálních poznatků člověka požívajícího omamné látky, který touží po lásce. Kouzlo četby spočívá v inspiraci skutečnými zážitky autora i jeho přátel a jistě i v tom, že je text psán neotřelým, výstižným až obhroublým stylem. Samotný spisovatel se tak nesnaží nikoho vychovávat, jen píše, jak mohou věci v životě vypadat z pohledu člověka, který se nebál vyletět do nebe, dopadnout na zem a probořit do pekla. Vzhledem ke kontroverznímu obsahu není kniha určena puritánům, moralistům, ignorantům, smažkám a manipulovatelným jedincům! Narkothing je příbÄ›h entuziastickĂ©ho feťáka Martina, pro kterĂ©ho jsou nejdĹŻleĹľitÄ›jší přátelĂ©, drogy a lehkĂ© ĹľenskĂ©, navĂ­c je do toho všeho nešťastnÄ› zamilovanĂ˝. DobrodruĹľnĂ˝ Ĺľivot hlavnĂ­ho hrdiny je plnĂ˝ obscĂ©nnĂ­ho sexu, zvratĹŻ a sociálnĂ­ch poznatkĹŻ ÄŤlovÄ›ka požívajĂ­cĂ­ho omamnĂ© látky, kterĂ˝ touží po lásce. Kouzlo ÄŤetby spoÄŤĂ­vá v inspiraci skuteÄŤnĂ˝mi zážitky autora i jeho přátel a jistÄ› i v tom, Ĺľe je text psán neotĹ™elĂ˝m, vĂ˝stiĹľnĂ˝m aĹľ obhroublĂ˝m stylem. SamotnĂ˝ spisovatel se tak nesnaží nikoho vychovávat, jen píše, jak mohou vÄ›ci v životÄ› vypadat z pohledu ÄŤlovÄ›ka, kterĂ˝ se nebál vyletÄ›t do nebe, dopadnout na zem a proboĹ™it do pekla. Vzhledem ke kontroverznĂ­mu obsahu nenĂ­ kniha urÄŤena puritánĹŻm, moralistĹŻm, ignorantĹŻm, smaĹľkám a manipulovatelnĂ˝m jedincĹŻm! Narkothing - Šimek Tomáš z kategorie Knihy | Nové knihy od Šimek Tomáš naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.