Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tomáš Perič, Josef Dovalil: Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity

Knihy

Tomáš Perič, Josef Dovalil: Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity

Hodnocení: 1x
  • 4

Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity - Miloš Máček,Jiří Radvanský,kol., Stále více se šíří a potvrzuje poznání, že dostatek pravidelného a přiměřeného pohybu patří nejen k základním podmínkám zdraví, ale i k udržení dobré kondice. Při oslabení nebo déletrvajícím onemocnění se stává součástí léčení a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Fyziologie a klinické a..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Perič, Josef Dovalil: Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity koupíte i tady

Specifikace Tomáš Perič, Josef Dovalil: Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 257 Kč

Stále více se šíří a potvrzuje poznání, že dostatek pravidelného a přiměřeného pohybu patří nejen k základním podmínkám zdraví, ale i k udržení dobré kondice. Při oslabení nebo déletrvajícím onemoc ... a dál?

Produkt Tomáš Perič, Josef Dovalil: Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity

Tomáš Perič, Josef Dovalil: Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity - parametry

Název produktu: Tomáš Perič, Josef Dovalil: Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 257 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 133 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity - Miloš Máček,Jiří Radvanský,kol., Stále více se šíří a potvrzuje poznání, že dostatek pravidelného a přiměřeného pohybu patří nejen k základním podmínkám zdraví, ale i k udržení dobré kondice. Při oslabení nebo déletrvajícím onemocnění se stává součástí léčení a rehabilitační péče. Dostatek pohybové aktivity v dětství je předpokladem dobrého zdraví a výkonnosti v dospělosti a jeho důsledky sahají až do vyššího věku. Aby se těchto příznivých cílů dosáhlo, musí intenzita pohybové aktivity vyhovovat zdravotnímu stavu a musí trvat určitý čas. O tom, co je nejvhodnější pro každou věkovou kategorii, informuje tato kniha. Přináší také návody, jak čelit různým stresovým situacím, jak předcházet nebezpečí ve vysokých horách, jak se chovat v chladu i v horku, jaké jsou snesitelné hranice únavy. Velký prostor je věnován využívání pohybu v diagnostice a provádění různých typů zátěžových vyšetření potřebných ke stanovení tělesné zdatnosti, podle které se určuje druh cvičení jak zdravých, tak i nemocných. Kniha bude užitečná pro orientaci praktického lékaře v této oblasti, pro odborníka, který chce využít přínos pohybu pro svého pacienta, pro rehabilitačního pracovníka i pro studenty medicíny a rehabilitace. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Galén naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha uvádí přehledným způsobem většinu současných znalostí o lidském organismu v pohybu. Již dříve se ukázalo, že tyto poznatky odhalují více závažnějších skutečností než studium organismu v klidu. Další informace, opírající se o velké epidemiologické studie, ukazují, jak se uplatňuje pohyb jednak u zdravých osob v prevenci, což se týká především metabolického syndromu a chronických plicních poruch, a jednak u nemocných, kde se pohybová terapie stala nedílnou součástí moderní léčby. Je popsáno specifické působení pohybu jako terapie u osob vyššího věku a u osob zdravotně postižených, a také jako stimulačního faktoru u dětí a u sportovců. Kniha je určena praktickým a tělovýchovným lékařům pro rychlou orientaci v problematice pohybové aktivity, dále klinikům pro informace v oblasti testování zátěžové tolerance, ale též rehabilitačním lékařům a pracovníkům pro nové objevy v pohybové terapii. Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity - Miloš Máček, Jiří Radvanský od authora Miloš Máček, Jiří

Radvanský a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.