Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Perič: Identifikace sportovních talentů

Knihy naučná literatura

Tomáš Perič: Identifikace sportovních talentů

Hodnocení: 1x
  • 4

Identifikace sportovních talentů - Tomáš Perič, Jiří Suchý. Nedílnou součástí naší doby je kompetice v různých oborech lidského konání. Po celou historii lidstva se ve vysoké míře setkáváme s poptávkou po osobnostech, které vykazují velmi dobré či mimořádné výsledky v konkrétním oboru lidské činnosti. Pro tyto osoby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76711
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Perič: Identifikace sportovních talentů koupíte i tady

Specifikace Tomáš Perič: Identifikace sportovních talentů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 184 Kč

Nedílnou součástí naší doby je kompetice v různých oborech lidského konání. Po celou historii lidstva se ve vysoké míře setkáváme s poptávkou po osobnostech, které vykazují velmi dobré či mimořádné vý ... a dál?

Produkt Tomáš Perič: Identifikace sportovních talentů

Tomáš Perič: Identifikace sportovních talentů - parametry

Název produktu: Tomáš Perič: Identifikace sportovních talentů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Identifikace sportovních talentů - Tomáš Perič, Jiří Suchý. Nedílnou součástí naší doby je kompetice v různých oborech lidského konání. Po celou historii lidstva se ve vysoké míře setkáváme s poptávkou po osobnostech, které vykazují velmi dobré či mimořádné výsledky v konkrétním oboru lidské činnosti. Pro tyto osoby se vžil termín "talentovaní". Z těchto důvodů se tato kolektivní monografie zabývá problematikou identifikace sportovních talentů. Jednotlivé příspěvky se zaměřují především na aspekty rozvoje a systémové sportovně nespecifické podpory sportovních talentů, problematiku zařazování i vyřazování sportovců do jednotlivých součástí systému státní podpory sportovní přípravy v ČR a dále na diagnostické prostředky výběru talentů v každodenní sportovní praxi s následnou aplikací těchto výstupů do teorie sportovního tréninku. Některé kapitoly obsahují také doporučení využitelná v každodenní sportovní praxi. Problematiku výběru talentovaných sportovců jednotliví spoluautoři analyzují ze tří základních úhlů pohledu. Úvodní část teoreticky interpretuje identifikaci a rozvoj sportovních talentů, druhá kapitola rozebírá metodické a organizační aspekty tohoto výběru na příkladu vybraných sportovních odvětví. Závěrečná část kolektivní monografie prezentuje teoretické otázky výběru sportovních talentů na praktických příkladech vybraných individuálních i kolektivních sportovních odvětví. Identifikací sportovních talentů se zabývá celá řada autorů, proto je v úvodu monografie uvedeno krátké historické ohlédnutí za vývojem této problematiky. Závěr monografie obsahuje abecední přehled vybraných, k dané problematice relevantních, publikací Identifikace sportovních talentů - Tomáš Perič, Jiří Suchý od nakladatelství Karolinum v kategorii | Sport za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.