MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

Knihy naučná literatura

Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 9788024754451

Sebedůvěra cesta k úspěchu - Tomáš Novák Strach, nerozhodnost a pochybování o sobě spolu úzce souvisejí. Nerozhodnost vyvolává pochyby a ty zase navozují strach. Dohromady se postarají o to, abyste se cítili v permanentním stresu. Naštěstí sebedůvěra, sebeprosazení a sebevědomí naznačí, kudy vede cesta nejen k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86364
skladem

Jaké má kniha
Sebedůvěra - cesta k ús..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

Specifikace Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 99 Kč

Co brání úspěchu a dosažení důvěry v sebe sama? Ovládá vás strach, nerozhodnost a pochyby? Známý český psycholog vás naučí věřit si, umět se prosadit a budovat si zdravé sebevědomí. Tato kniha vám ukáže, jak pracovat sám se sebou, a dovede vás k úspěchu a spokojenosti v osobním i profesním životě. ... a dál?

Produkt Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu - parametry

Název produktu: Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 127 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Sebedůvěra cesta k úspěchu - Tomáš Novák Strach, nerozhodnost a pochybování o sobě spolu úzce souvisejí. Nerozhodnost vyvolává pochyby a ty zase navozují strach. Dohromady se postarají o to, abyste se cítili v permanentním stresu. Naštěstí sebedůvěra, sebeprosazení a sebevědomí naznačí, kudy vede cesta nejen k úspěchu, ale i ke stavu zvanému „životní spokojenost a štěstí“. Náhled na sebe sama a na souvislosti vlastního životního příběhu je součástí přiměřené sebedůvěry. Právě ta chybí mnoha lidem, kteří na sobě nechávají obrazně řečeno dříví štípat. I těm, kdo nejsou v psychicky dobré kondici. Obvykle se jí nedostává také těm, kteří před okolím, ale hlavně sami před sebou utíkají do práce. O tom všem a mnohém dalším je tato kniha. Přejeme vám proto mnoho štěstí při nalézání vaší sebedůvěry. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Psychologie | Psychologie osobnosti od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Tracklist: 1. Torna A Surriento 2. Arrivederci Roma 3. Amor Marinaro (Me Voglio Fa` `Na Casa) 4. La Canzone Dell`amore 5. Bolero 6. Marechiare 7. Mattinata 8. Chitarra Romana 9. La Nova Gelosia 10. La Danza 11. Vaghissima Sembianza 12. Musica Proibita 13. Nel Blu, Di Pinto Di Blu ("Volare") 14. L`alba Separa Dalla Luce L`ombra 15. Non Ti Scordar Di Me 16. Parlami D`amore, Mariù 17. O Sole Mio Co brání úspěchu a dosažení důvěry v sebe sama? Ovládá vás strach, nerozhodnost a pochyby? Známý český psycholog vás naučí věřit si, umět se prosadit a budovat si zdravé sebevědomí. Tato kniha vám ukáže, jak pracovat sám se sebou, a dovede vás k úspěchu a spokojenosti v osobním i profesním životě.


Přidat recenzi pro Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.