Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

Knihy naučná literatura

Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

Hodnocení: 1x
  • 5

Sebedůvěra – cesta k úspěchu - Novák Tomáš Co brání úspěchu a dosažení důvěry v sebe sama? Ovládá vás strach, nerozhodnost a pochyby? Známý český psycholog vás naučí věřit si, umět se prosadit a budovat si zdravé sebevědomí. Tato kniha vám ukáže, jak pracovat sám se sebou, a dovede vás k úspěchu a spokojenosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Sebedůvěra - cesta k ús..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu koupíte i tady

Specifikace Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 83 Kč

Strach, nerozhodnost a pochybování o sobě spolu úzce souvisejí. Nerozhodnost vyvolává pochyby a ty zase navozují strach. Dohromady se postarají o to, abyste se cítili v permanentním stresu. Naštěstí sebedůvěra, sebeprosazení a sebevědomí naznačí, kudy vede cesta nejen k úspěchu, ale i ke stavu zvanému „životní spokojenost a štěstí“. Náhled na sebe sama a na souvislosti vlastního životního příběhu je součástí přiměřené sebedůvěry. Právě ta chybí mnoha lidem, kteří na sobě nechávají obrazně řečeno dříví štípat. I » ... a dál?

Produkt Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu

Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu - parametry

Název produktu: Tomáš Novák: Sebedůvěra - cesta k úspěchu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Sebedůvěra – cesta k úspěchu - Novák Tomáš Co brání úspěchu a dosažení důvěry v sebe sama? Ovládá vás strach, nerozhodnost a pochyby? Známý český psycholog vás naučí věřit si, umět se prosadit a budovat si zdravé sebevědomí. Tato kniha vám ukáže, jak pracovat sám se sebou, a dovede vás k úspěchu a spokojenosti v osobním i profesním životě. Strach, nerozhodnost a pochybování o sobě spolu úzce souvisejí. Nerozhodnost vyvolává pochyby a ty zase navozují strach. Dohromady se postarají o to, abyste se cítili v permanentním stresu. Naštěstí sebedůvěra, sebeprosazení a sebevědomí naznačí, kudy vede cesta nejen k úspěchu, ale i ke stavu zvanému „životní spokojenost a štěstí“. Náhled na sebe sama a na souvislosti vlastního životního příběhu je součástí přiměřené sebedůvěry. Právě ta chybí mnoha lidem, kteří na sobě nechávají obrazně řečeno dříví štípat. I těm, kdo nejsou v psychicky dobré kondici. Obvykle se jí nedostává také těm, kteří před okolím, ale hlavně sami před sebou utíkají do práce. O tom všem a mnohém dalším je tato kniha. Přejeme vám proto mnoho štěstí při nalézání vaší sebedůvěry. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Psychologie | Psychologie osobnosti od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.