MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Tomáš Laně: Turecko-český slovník

Slovníky

Tomáš Laně: Turecko-český slovník

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788073351267

Turecko - český slovník - Laně Tomáš Nový slovník obsahuje přibližně 13 000 tureckých výrazů a k nim asi 20 000 českých ekvivalentů. Heslář slovníku byl sestaven s důrazem na moderní, aktuální tureckou slovní zásobu. Při výběru bylo přihlíženo k frekvenci tureckých výrazů v mluveném i psaném jazyce, včetně hovorového ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77118
skladem

Jaké má kniha
Turecko-český slovník
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Tomáš Laně: Turecko-český slovník

Specifikace Tomáš Laně: Turecko-český slovník

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 394 Kč

Slovník je určen nejen studentům turečtiny, ale všem českým zájemcům o turecký jazyk, včetně turistů. Vhodný je samozřejmě i pro turecké obchodníky, podnikatele a turisty přicházející do České republi ... a dál?

Produkt Tomáš Laně: Turecko-český slovník

Tomáš Laně: Turecko-český slovník - parametry

Název produktu: Tomáš Laně: Turecko-český slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 394 Kč
Maximální cena: 590 Kč
Ušetríte až: 196 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Turecko - český slovník - Laně Tomáš Nový slovník obsahuje přibližně 13 000 tureckých výrazů a k nim asi 20 000 českých ekvivalentů. Heslář slovníku byl sestaven s důrazem na moderní, aktuální tureckou slovní zásobu. Při výběru bylo přihlíženo k frekvenci tureckých výrazů v mluveném i psaném jazyce, včetně hovorového vyjadřování. Hesla jsou vybavena základní frazeologií a idiomatickými slovními spojeními. Zařazena je i běžná odborná terminologie z oborů jako jsou přírodověda, matematika, dějepis, zeměpis, ekonomie, výpočetní technika, práva, politika, lékařství, hudba, sport apod.Součástí slovníku je stručný přehled turecké gramatiky a výslovnosti, dále seznam běžných orientačních a výstražných nápisů, dopravních pokynů a nejpoužívanějších tureckých zkratek. Slovník je určen nejen studentům – turkologům, ale všem českým zájemcům o turecký jazyk, včetně turistů. Vhodný je samozřejmě i pro turecké obchodníky, podnikatele a turisty přicházející do České republiky. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Slovníky | Další jazyky od LEDA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Reedice prvního alba vydaného roku 1983,obsahujícího celkem pět úspěšných singlů / 2018   Tracklist: Shy Boy (Don`t It Make You Feel Good) 3.13 Doctor Love 3.41 What a Shambles 3.33 Really Saying Something (Feat. Fun Boy Three) 2.41 Cheers Then 3.29 Aie a Mwana 3.33 Young at Heart 3.10 Na Na Hey Hey (Kiss Him Goodbye) 3.28 Hey Young London 3.55 Boy Trouble 3.10 Wish You Were Here 3.45 He`s Got Tact Girl About Town Tell Tale Signs No Feelings Aie a Mwana (Extended Version) Really Saying Something (Extended Version) Shy Boy (12" Mix) Cheers Then (Extended Version) Na Na Hey Hey (Kiss Him Goodbye) (12" Version)elp, 237 Autor : Tomáš Laně, Druh sortimentu : Kniha, Turecko - český slovník, Jazyk : Turečtina, Počet stran : 320


Přidat recenzi pro Tomáš Laně: Turecko-český slovník

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.