Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Krabec: Oceňování podniku a standardy hodnoty

Knihy naučná literatura

Tomáš Krabec: Oceňování podniku a standardy hodnoty

Hodnocení: 1x
  • 4

První publikace na toto téma u nás je určena všem, kteří mají co do činění s oceňováním aktiv pro různé účely, např. pro nákupy a prodeje podniků, fúze, akvizice, účetnictví a účetní konsolidace, oceňování v rámci účetnictví vedeného dle IAS/IFRS, oceňování pro daňové účely apod. Knihu tak ocení zejména soudní znalci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Oceňování podniku a sta..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Krabec: Oceňování podniku a standardy hodnoty koupíte i tady

Specifikace Tomáš Krabec: Oceňování podniku a standardy hodnoty

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 390 Kč

První publikace na toto téma u nás je určena všem, kteří mají co do činění s oceňováním aktiv pro různé účely, např. pro nákupy a prodeje podniků, fúze, akvizice, účetnictví a účetní konsolidace, oceň ... a dál?

Produkt Tomáš Krabec: Oceňování podniku a standardy hodnoty

Tomáš Krabec: Oceňování podniku a standardy hodnoty - parametry

Název produktu: Tomáš Krabec: Oceňování podniku a standardy hodnoty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 390 Kč
Maximální cena: 539 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První publikace na toto téma u nás je určena všem, kteří mají co do činění s oceňováním aktiv pro různé účely, např. pro nákupy a prodeje podniků, fúze, akvizice, účetnictví a účetní konsolidace, oceňování v rámci účetnictví vedeného dle IAS/IFRS, oceňování pro daňové účely apod. Knihu tak ocení zejména soudní znalci a odhadci, auditoři, účetní a daňoví poradci, právní odborníci a soudy i studenti oborů finance a oceňování. Publikace obsahuje systematické zpracování různých forem světové standardizace oceňování aktiv, jejich interpretaci a doporučení pro použití v hospodářské praxi České republiky. Vyjasňuje dosavadní chaotické interpretace ceny a hodnoty hospodářských aktiv a zejména podniku jako věci hromadné. Uživatelům i zpracovatelům ocenění poskytuje praktický návod, jaké kategorie hodnoty přiřadit rozličným účelům a zadáním ocenění. Tématický záběr sahá od zákonné regulace oceňování v ČR až po standardy hodnoty ve smyslu International Valuation Standards, standardy pro oceňování podniků německého institutu auditorů IDW S 1 a zabývá se jejich použitelností v podmínkách ČR. Kniha také interpretuje, systematizuje nebo i nově zavádí českou terminologii v tomto oboru. O autorovi Ing. Tomáš Krabec, Ph.D., MBA Působí na Institutu účetnictví a finančního řízení podniku ŠKODA AUTO a. s. Vysoké školy a na katedře financí a oceňování podniku Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve svém výzkumu se věnuje oceňování aktiv a mezinárodní standardizaci oceňování. Na téma oceňování a hodnotového řízení publikuje a přednáší pro odbornou veřejnost v Česku i v zahraničí. Jako visiting professor je pravidelným hostem na zahraničních univerzitách (Finsko, Francie, Španělsko, Německo). Kromě přednáškových a výzkumných aktivit působí jako poradce domácích i zahraničních společností v oblasti oceňování, strategie a nákupů a prodejů podniků. Ekonomii, finance a oceňování studoval v Praze a v Cáchách a dále absolvoval program MBA in International Business v italském Terstu a v USA. Doktorát v oboru účetnictví a finanční řízení podniku obhájil na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Z obsahu O autorovi 9Předmluva 11Slovo recenzentky 13Vybrané problémy oceňování podniků v České republice 1. Terminologie používaná v češtině a v České republice 152. Finanční oceňování aktiv a oceňování podniku 183. "Provádění oceňování" 194. Corporate governance a mimoburzovní equity trhy 225. Skutečný význam standardizace oceňování 256. Mezinárodní komparace 257. Regulace oceňování v České republice 26Struktura knihy 27Část I. Teorie ceny a hodnoty 331. Trh a tržní procesy 342. Hospodářský řád a hospodářský proces 372.1 Konstitutivní principy soutěžního hospodářského řádu 382.2 Regulativní principy 412.3 Shrnutí významu hospodářského řádu pro odhad hodnoty podniku a jeho metodologii 433. Relevantní trh podniku 444. Heterogenita ekonomické teorie a některé chybné interpretace a aplikace teorie 48Antika a středověk 48Hodnotové teorie ceny (nákladové teorie hodnoty) 49


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.