Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tomáš Hulva: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky

Učebnice/Odborná literatura

Tomáš Hulva: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky - Hulva Tomáš. Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích jsou častým právním jevem, který má zpravidla za důsledek neplatnost úkonu a zvrat soudního sporu. Tato publikace obsahuje vyčerpávající výčet všech možných vad právních úkonů v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Hulva: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky koupíte i tady

Specifikace Tomáš Hulva: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 301 Kč

Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích jsou častým právním jevem, který má zpravidla za důsledek neplatnost úkonu a zvrat soudního sporu. Tato publikace obsahuje vyčerpávající výčet všech mož ... a dál?

Produkt Tomáš Hulva: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky

Tomáš Hulva: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky - parametry

Název produktu: Tomáš Hulva: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 301 Kč
Maximální cena: 413 Kč
Ušetríte až: 112 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky - Hulva Tomáš. Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích jsou častým právním jevem, který má zpravidla za důsledek neplatnost úkonu a zvrat soudního sporu. Tato publikace obsahuje vyčerpávající výčet všech možných vad právních úkonů v soukromoprávních vztazích, jakož i důsledků, které jednotlivé z nich pro závazkové právní vztahy mají.Pro právní úpravu vad právních úkonů a jejich důsledků je typická značná abstraktnost, obecnost. Právní normy předmětné problematiky jsou proto dotvářeny soudní judikaturou. Předložená monografie s touto skutečností počítá. Obsahuje tedy značné množství judikátů, které se vztahují k jednotlivým vadám právních úkonů a jejich důsledkům, jakož i k interpretaci a aplikaci právních norem v oblasti vad právních úkonů. Publikace: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky - Hulva Tomáš. Tomáš HulvaWolters Kluwer 2011Kniha, čeština, 264 stran Autor knihy Tomáš Hulva, Vydavatelstvo Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.