Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tomáš Hausner: English for the Automobile Industry

Učebnice/Odborná literatura

Tomáš Hausner: English for the Automobile Industry

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice English for the Automobile Industry je součástí modulárního projektu Angličtina v praxi. Spolu s ostatními tituly řady English for..., učebnicemi Business English for Beginners, Technical English for Beginners a Write It Right! (anglická obchodní korespondence) tento projekt představuje ideální pokrytí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
English for the Automob..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Hausner: English for the Automobile Industry koupíte i tady

Specifikace Tomáš Hausner: English for the Automobile Industry

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 221 Kč

Publikace: English for the Automobile Industry - Tomáš Hausner. Titul je ideálním rozšířením slovní zásoby a frazeologie pro pracovníky v automobilovém průmyslu a obchodu s automobily, ale také pro zaměstnance širokého okruhu subdodavatelských oborů. Je vhodný i pro ty, kdo se na specializované profese v tomto odvětví teprve připravují. Materiál obsažený v této učebnici vychází z úrovní B1 a B2 dle SERR a je uspořádán tak, aby umožnil uživatelům nejen efektivněji a pohotověji komunikovat s jejich » ... a dál?

Produkt Tomáš Hausner: English for the Automobile Industry

Tomáš Hausner: English for the Automobile Industry - parametry

Název produktu: Tomáš Hausner: English for the Automobile Industry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice English for the Automobile Industry je součástí modulárního projektu Angličtina v praxi. Spolu s ostatními tituly řady English for..., učebnicemi Business English for Beginners, Technical English for Beginners a Write It Right! (anglická obchodní korespondence) tento projekt představuje ideální pokrytí širokého výběru témat z praxe obchodu, služeb a výroby v rozsahu úrovní A1–B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. English for the Automobile Industry je učebnice sestavená se zvláštním zřetelem na potřeby pracovníků v automobilovém průmyslu a obchodu, kteří ve své každodenní praxi komunikují anglicky v nejrůznějších situacích se svými zákazníky, kolegy a obchodními partnery. V odpovídající míře totéž platí také o studentech, kteří se na povolání v daném oboru teprve připravují. Své nezastupitelné místo si tento kurz samozřejmě najde i v příručních knihovnách  pracovníků reklamních agentur, prodejců, subdodavatelských firem pro výrobce automobilů, v programech firemního vzdělávání společností působících v oblasti automobilového průmyslu, zkrátka všude tam, kde je třeba upevnit základní odborné názvosloví, osvojit si užitečné fráze a obraty a rozšířit uživatelské jazykové dovednosti jak v komunikaci, tak v receptivním ovládnutí jazyka, např. při čtení textů v odborných časopisech. English for the Automobile Industry přináší v osmi učebních celcích různé pohledy na automobilový průmysl a automobil (zejména osobní), jak je mohou vidět pracovníci výroby, konstrukce, designu, odbytu i vedení. Jednotlivé Unity představují nezávislé výukové jednotky a je zcela v rukou lektora či učitele, které a v jakém pořadí do výuky zařadí. Všechny Unity začínají oddílem nazvaným Headlight, který navozuje téma celé jednotky krátkým motivačním úkolem nebo kvizem. Centrem každé jednotky je především rozvoj komunikační kompetence uživatele. Tomu jsou podřízeny výběr úkolů a dialogů věrně reflektujících reálné situace a problémy z praxe, odborně zaměřené texty a v neposlední řadě i množství  fotografií a ilustrací, jejichž cílem je podpořit osvojení nejdůležitější oborové slovní zásoby a slovních spojení. Autentické úkoly typu role-play (částečně se zadáním formulovaným pomocí popisu rolí jednotlivých účastníků v integrované příloze Partner Files) umožňují efektivní ověření tohoto osvojení v simulovaných situacích napodobujících reálné prostředí daného oboru. Na závěr každého Unitu je zařazen oddíl Tail light. Práce s fakultativními texty v něm obsaženými spolu s inspiračními otázkami umožňuje uživatelům znovu se zamyslet nad probraným tématem a může se stát východiskem pro rozšířený domácí úkol nebo (v případě skupinové výuky) diskusi na dané téma. Poté, co uživatelé projdou celou učebnici, si mohou míru osvojení základní oborové slovní zásoby v komprimované podobě ověřit mimo jiné i ve výběrové křížovce v oddílu Test Yourself! V dodatcích v závěru učebnice naleznou uživatelé kromě zmiňovaných Partner Files také odpovědní klíč Answer Key, který př


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.