Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Garrigue Masaryk: Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus

Knihy naučná literatura

Tomáš Garrigue Masaryk: Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus

Hodnocení: 1x
  • 5

Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus – Spisy TGM sv. 6 - Tomáš Garrigue Masaryk. Kniha obsahuje tři Masarykovy práce, které v jeho díle patří k nejstěžejnějším. Komentovaná reedice dřívějších vydání. V České otázce se věnuje českému národnímu obrození, Naše nynější krize je zaměřena na českou poltickou scénu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8251
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tomáš Garrigue Masaryk: Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 152 Kč

Publikace: Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus - Spisy TGM sv. 6 - Tomáš Garrigue Masaryk. Kniha obsahuje tři Masarykovy práce, které v jeho díle patří k nejstěžejnějším. Komentovaná reedice dřívějších vydání. V České otázce se věnuje českému národnímu obrození, Naše nynější krize je zaměřena na českou poltickou scénu konce minulého století a v textu Jan Hus se Masaryk zabývá českou reformací a odkazu jejího hlavního představitele. Spisy TGM sv. 6, ed. Jiří Brabec. Publikace: Česká otázka - Naše nynější » ... a dál?

Produkt Tomáš Garrigue Masaryk: Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus

Tomáš Garrigue Masaryk: Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus - parametry

Název produktu: Tomáš Garrigue Masaryk: Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus – Spisy TGM sv. 6 - Tomáš Garrigue Masaryk. Kniha obsahuje tři Masarykovy práce, které v jeho díle patří k nejstěžejnějším. Komentovaná reedice dřívějších vydání. V České otázce se věnuje českému národnímu obrození, Naše nynější krize je zaměřena na českou poltickou scénu konce minulého století a v textu Jan Hus se Masaryk zabývá českou reformací a odkazu jejího hlavního představitele. Spisy TGM sv. 6, ed. Jiří Brabec. Česká otázka - Naše nynější krize - Jan Hus – Spisy TGM sv. 6 - Tomáš Garrigue Masaryk od nakladatelství v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.