Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tomáš Binder, Blanka Vavřinková: Těhotná v ordinaci negynekologa

Učebnice/Odborná literatura

Tomáš Binder, Blanka Vavřinková: Těhotná v ordinaci negynekologa

Hodnocení: 1x
  • 4

Prenatální péče v České republice je sice vyhrazena převážně ambulantním gynekologům, těhotná žena se však často obrací na praktické lékaře nebo odborníky jiných oborů v situacích, kdy se domnívá, že její potíže s těhotenstvím nesouvisejí, nebo o svém těhotenství neví. Pochybení lékaře, které má za následek poškození ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86451
skladem

Jaké má kniha
Těhotná v ordinaci negy..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Binder, Blanka Vavřinková: Těhotná v ordinaci negynekologa koupíte i tady

Specifikace Tomáš Binder, Blanka Vavřinková: Těhotná v ordinaci negynekologa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 259 Kč

Prenatální péče v České republice je sice vyhrazena převážně ambulantním gynekologům, těhotná žena se však často obrací na praktické lékaře nebo odborníky jiných oborů v situacích, kdy se domnívá, že její potíže s těhotenstvím nesouvisejí, nebo o svém těhotenství neví. Pochybení lékaře, které má za následek poškození nebo smrt plodu či matky, je velmi často medializováno a veřejností vnímáno zvláště negativně. Tato kniha by měla napomoci odborníkům nejrůznějších specializací i mladým gynekologům » ... a dál?

Produkt Tomáš Binder, Blanka Vavřinková: Těhotná v ordinaci negynekologa

Tomáš Binder, Blanka Vavřinková: Těhotná v ordinaci negynekologa - parametry

Název produktu: Tomáš Binder, Blanka Vavřinková: Těhotná v ordinaci negynekologa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prenatální péče v České republice je sice vyhrazena převážně ambulantním gynekologům, těhotná žena se však často obrací na praktické lékaře nebo odborníky jiných oborů v situacích, kdy se domnívá, že její potíže s těhotenstvím nesouvisejí, nebo o svém těhotenství neví. Pochybení lékaře, které má za následek poškození nebo smrt plodu či matky, je velmi často medializováno a veřejností vnímáno zvláště negativně. Tato kniha by měla napomoci odborníkům nejrůznějších specializací i mladým gynekologům orientovat se v porodnicko-gynekologické problematice natolik, aby se vyvarovali hrubých chyb, a naopak se zbavili často až přehnaných a neodůvodněných obav z možného poškození plodu spojených se zvolenou léčbou. Měla by jim pomoci rozlišit situace, kdy je možné obtíže těhotné ženy řešit ve vlastní režii a kdy je třeba odeslat pacientku ke specialistovi. V úvodu jsou stručně popsány fyziologické změny v těhotenství a vývoj plodu, následuje kapitola shrnující pravidla prenatální péče v ČR. Podstatnou část textu tvoří kapitoly týkající se základních onemocnění (v přímé i nepřímé souvislosti s těhotenstvím) včetně doporučené farmakoterapie v těhotenství a šestinedělí. Nechybí ani téma návykových látek, problematika očkování v těhotenství, praktické rady týkající se první pomoci u porodu. Závěrem jsou zodpovězeny otázky pracovní neschopnosti, mateřské dovolené a pracovněprávní ochrany těhotné ženy. Specializace - Akutní medicína, Alergologie a imunologie, Algeziologie, Angiologie, Dermatovenerologie, Diabetologie, Endokrinologie, Farmakologie, Gastroenterologie, Gynekologie a porodnictví, Hematologie, Infekční lékařství, Interní medicína, Kardiologie, Nefrologie, Neurologie, Pediatrie, Pneumologie, Psychiatrie, Urologie, Vnitřní lékařství, Všeobecné lékařství


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.