MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Tom Hutchinson: Project 3 Students´s Book

Cizojazyčné knihy

Tom Hutchinson: Project 3 Students´s Book

Hodnocení: 6x
  • 4
EAN: 9780194365321

Učebnice anglický jazyk ZŠ - AJ - Project. Zřejmě nejslavnější edice učebnic angličtiny se dočkala nového vydání. Série Project je oblíbená po celém světě. Nová série je dostupná v pěti úrovních, což dokonale vyhovuje požadavkům základních škol - první díl je určen pro pátý ročník základní školy. S novým vydáním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86571

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Tom Hutchinson: Project 3 Students´s Book

Specifikace Tom Hutchinson: Project 3 Students´s Book

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 323 Kč

Inovovaný 5-stupňový kurz angličtiny určený pre deti od 10 rokov. Project prináša vyučovanie angličtiny príjemným, motivujúcim spôsobom. Jednoduchá gramatická skladba, prezentovanie jazyka v realistickom kontexte pomôžu deťom pri prvých problémoch, ktoré angličtina pre nich prináša. Student's Book obsahuje materiál pre 90 vyučovacích hodín, časť je vyhradená pre cvičenia zamerané na výslovnosť, gramatiku a pod. Súčasťou knihy je aj zoznam nepravidelných slovies. Project 3 - Student's Book - Tom Hutchinson od » ... a dál?

Produkt Tom Hutchinson: Project 3 Students´s Book

Tom Hutchinson: Project 3 Students´s Book - parametry

Název produktu: Tom Hutchinson: Project 3 Students´s Book
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 323 Kč
Maximální cena: 433 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice anglický jazyk ZŠ - AJ - Project. Zřejmě nejslavnější edice učebnic angličtiny se dočkala nového vydání. Série Project je oblíbená po celém světě. Nová série je dostupná v pěti úrovních, což dokonale vyhovuje požadavkům základních škol - první díl je určen pro pátý ročník základní školy. S novým vydáním přichází také nový obsah. Najdete zde nové básničky a písničky, reálie anglicky mluvících zemí, různá cvičení na upevnění mluvnice a slovní zásoby nebo opakovací cvičení. Práce na projektu je nyní až na konci lekce. Nový pracovní sešit: Počet cvičení se v novém pracovním sešitě zdvojnásobil. Dále zde najdete anglicko-český slovníček i s výslovností a  přehled mluvnice v českém jazyce. První a druhý díl obsahuje anglicko - český seznam pokunů ke cvičením. To ocení zejména rodiče, kteří tak budou schopni pomoci svým dětem s domácí přípravou. Opakovací testy najdete v učebnici a v učitelské příručce. Komplet učebnic se skládá z: učebnice pracovní sešit učitelská příručka kazety cd Publikace: PROJECT 3 STUDENT´S BOOK - HUTCHINSON, T.. An innovative, five-level beginner's course for young learners from the age of 10. Key features Project brings English to life through motivating topics within a structured learning environment. It provides a clearly-structured, supportive framework of grammar with the flexibility to allow students to make their own discoveries. Language is presented in stimulating, realistic contexts. A high profile is given to skills development from the start of the course. Cross-curricular project work encourages students to communicate in English about their own lives and experiences. The strong cultural element helps students to establish a connection between language and life. Students are encouraged to learn about life in Britain and other English-speaking countries, as well as to explore differences and draw comparisons with their own cultures. Publikace: PROJECT 3 STUDENT´S BOOK - HUTCHINSON, T..    Inovovaný 5-stupňový kurz angličtiny určený pre deti od 10 rokov. Project prináša vyučovanie angličtiny príjemným, motivujúcim spôsobom. Jednoduchá gramatická skladba, prezentovanie jazyka v realistickom kontexte pomôžu deťom pri prvých problémoch, ktoré angličtina pre nich prináša. Student's Book obsahuje materiál pre 90 vyučovacích hodín, časť je vyhradená pre cvičenia zamerané na výslovnosť, gramatiku a pod. Súčasťou knihy je aj zoznam nepravidelných slovies. Autor:

HUTCHINSON, T. ISBN:

9780194365321 / 0194365328 Vydavatel:

Oxford University Press English Language Teaching Rok vydání:

2000 Počet stran:

88 Typ:

paperback Kategorie:

Angličtina, ELT OUP, Kurzy, Secondary Autor: Hutchinson Tom; Projekt je pětidílná učebnice angličtiny - podle stupně pokročilosti. Zajímavá témata, se kterými učebnice pracuje, motivují studenty k aktivnímu používání angličtiny. (student’s book) Analytical approach to grammar. Real language in real contexts. Cross-curricular lessons. Strong vocabulary syllabus. Projects about students' own


Přidat recenzi pro Tom Hutchinson: Project 3 Students´s Book

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.