Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Tom Harper: Obléhání nebes

Próza - beletrie

Tom Harper: Obléhání nebes

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Tom Harper, Obléhání nebes napsal Tom Harper a je to příběh z nelítostné doby první křižácké výpravy. Je plný intrik, zrady a krveprolití, které křižácké výpravy tradičně provázely. Obléhaní nebes vypráví příběh byzantského detektiva Demetria Askiatese, jenž v roli císařova vyslance rozplétá celou řadu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.95455
skladem

Jaké má kniha
Obléhání nebes
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tom Harper: Obléhání nebes

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 129 Kč

Bojovníci první křížové výpravy překonali mnohé útrapy, vyhráli četné bitvy a dorazili až na dohled Jeruzaléma. Tam se ale jejich postup zastavil. Velitelé, zmítaní žárlivostí, sahají ke všem prostředkům, i k podvrženému nálezu svatého kopí. Byzantský „detektiv“ Demetrios Askiates, působící jako císařův vyslanec, úspěšně rozplétá četné intriky, dostává se až do Egypta a je i aktérem rozhodujících bojů, při nichž jde o krk jemu i jeho rodině. V závěru Harperovy trilogie je cíle dosaženo, Jeruzalém je » ... a dál?

Produkt Tom Harper: Obléhání nebes

Tom Harper: Obléhání nebes - parametry

Název produktu: Tom Harper: Obléhání nebes
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Tom Harper, Obléhání nebes napsal Tom Harper a je to příběh z nelítostné doby první křižácké výpravy. Je plný intrik, zrady a krveprolití, které křižácké výpravy tradičně provázely. Obléhaní nebes vypráví příběh byzantského detektiva Demetria Askiatese, jenž v roli císařova vyslance rozplétá celou řadu důmyslných intrik a pastí. První křížová výprava znamenala mnoho útrap, které museli bojovníci překonat. Mnoho bitev bylo vyhráno a křižáci jsou již na dohled Jeruzaléma. Zde se ale postup zastaví vinou mocenských bojů, žárlivosti, nenávisti a svárů, které zmítají veliteli křižáků. Jakákoliv záminka či past jim není cizí. Sahají ke všem možným prostředkům a neváhají pro své potřeby využít i falešný nález podvrženého svatého kopí. Jediný, kdo se snaží přijít pravdě na kloub a vyčistit vzduch i intriky je Demetrios. V posledním díle trilogie Toma Harpera s názvem Obléhání nebes je dosaženo cíle. Jeruzalém je dobyt a pokořen. Křesťané pošlapali čest Svatého města po dlouhých a krvavých bojích. Vše uzavřeno v hradbách Jeruzaléma, mění boj v nelítostný masakr všech, kdo obléhání přežili. Tato brutalita, neslýchané zločiny a krveprolití majíí za následek trvalé nepřátelství mezi Východem a Západem. Úkol je splněn. Město pokořeno a Demetrios se vrací do Konstantinopole. Úspěch první křižácké výpravy je však pouze dočasný. Již brzy se karta zase obrátí. Jak splatí Východ Západu krvavou půjčku a vpád do Svatého města? Objednejte si monumentální příběh zrady a vražd z období první křižácké výpravy Obléhání nebes . Druh sortimentu : Kniha, Obléhání nebes, Jazyk : Čeština, Počet stran : 408 Publikace: Obléhání nebes - Tom Harper. Monumentální příběh vražd a zrady za křížové výpravy.

Bojovníci první křížové výpravy překonali mnohé útrapy, vyhráli

četné bitvy a dorazili až na dohled Jeruzaléma. Tam se ale jejich

postup zastavil. Velitelé, zmítaní žárlivostí, sahají ke všem

prostředkům, i k podvrženému nálezu svatého kopí. Byzantský

„detektiv“ Demetrios Askiates, působící jako císařův vyslanec,

úspěšně rozplétá četné intriky, dostává se až do Egypta a je i

aktérem rozhodujících bojů, při nichž jde o krk jemu i jeho rodině.

V závěru Harperovy trilogie je cíle dosaženo, Jeruzalém je dobyt,

ale za úděsnou cenu neslýchaných zločinů a krveprolití, které

natrvalo znepřátelily Východ a Západ.< br> Závěr putování

Demetria Askiata v řadách Boží armády k branám Jeruzaléma.

Křesťanským bojovníkům se podaří Svaté město dobýt až po urputném

boji, který se uvnitř hradeb změní v nelítostný masakr všech, kdo

obléhání přežili. Demetrios se vrací do Konstantinopole, protože

svůj úkol splnil, ale úspěch první křižácké výpravy byl jen

dočasný… Publikace: Obléhání nebes - Tom Harper.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.