MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tiit Aleksejev: Cesta do svaté země

Knihy

Tiit Aleksejev: Cesta do svaté země

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788072725823

Putování, se odehrává v posledních letech 11. století. Hlavní hrdina, bojovník Dieter, bojuje v armádě hraběte z Toulouse za osvobození Palestiny z rukou nepřátel. Text se zdá býti dobrodružnou novelou, jde však spíše o meditace nad lidskou loajalitou, láskou a zradou. Dieter se stane účastníkem křížové výpravy, aniž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.72282

Jaké má kniha
Cesta do svaté země
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Tiit Aleksejev: Cesta do svaté země

Specifikace Tiit Aleksejev: Cesta do svaté země

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 323 Kč

Putování, se odehrává v posledních letech 11. století. Hlavní hrdina, bojovník Dieter, bojuje v armádě hraběte z Toulouse za osvobození Palestiny z rukou nepřátel. Text se zdá býti dobrodružnou novelou, jde však spíše o meditace nad lidskou loajalitou, láskou a zradou. Dieter se stane účastníkem křížové výpravy, aniž by byl opravdovým jezdcem či knězem, není však ani obyčejným „civilistou“. Bez toho, aby kamkoliv patřil, pohybuje se od jednoho dobrodružství k druhému. Putování je první částí dvoudílné novely – » ... a dál?

Produkt Tiit Aleksejev: Cesta do svaté země

Tiit Aleksejev: Cesta do svaté země - parametry

Název produktu: Tiit Aleksejev: Cesta do svaté země
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 323 Kč
Maximální cena: 336 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Putování, se odehrává v posledních letech 11. století. Hlavní hrdina, bojovník Dieter, bojuje v armádě hraběte z Toulouse za osvobození Palestiny z rukou nepřátel. Text se zdá býti dobrodružnou novelou, jde však spíše o meditace nad lidskou loajalitou, láskou a zradou. Dieter se stane účastníkem křížové výpravy, aniž by byl opravdovým jezdcem či knězem, není však ani obyčejným „civilistou“. Bez toho, aby kamkoliv patřil, pohybuje se od jednoho dobrodružství k druhému. Putování je první částí dvoudílné novely – proto zůstává její konec otevřený. Křižákům se sice podaří dobýt Antiochi, samotný Jeruzalém však zůstává vzdáleným cílem.


Přidat recenzi pro Tiit Aleksejev: Cesta do svaté země

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.