Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Thomas Ryan, Radek Jansa: Job Matters - Wood

Knihy

Thomas Ryan, Radek Jansa: Job Matters - Wood

Hodnocení: 1x
  • 4

Nadstavbový kurz je vhodný pro výuku zejména na středních odborných učilištích připravujících profesionály v oborech zpracování dřeva. Mohou ho však také využít provozní zaměstnanci a nižší management podnikůdřevozpracujícího průmyslu a nábytkářských a stavebních firem. Učebnice obsahuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Job Matters - Wood
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Thomas Ryan, Radek Jansa: Job Matters - Wood koupíte i tady

Specifikace Thomas Ryan, Radek Jansa: Job Matters - Wood

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 141 Kč

Nadstavbový kurz je vhodný pro výuku zejména na středních odborných učilištích připravujících profesionály v oborech zpracování dřeva. Mohou ho však také využít provozní zaměstnanci a nižší management podnikůdřevozpracujícího průmyslu a nábytkářských a stavebních firem. Učebnice obsahuje 20 strukturovaných lekcí. Tematicky mapuje celý proces získávání, zpracování a konečného využití dřeva (Tree growth, Defects in timber, Nails and fasteners, Wood around the house, » ... a dál?

Produkt Thomas Ryan, Radek Jansa: Job Matters - Wood

Thomas Ryan, Radek Jansa: Job Matters - Wood - parametry

Název produktu: Thomas Ryan, Radek Jansa: Job Matters - Wood
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nadstavbový kurz je vhodný pro výuku zejména na středních odborných učilištích připravujících profesionály v oborech zpracování dřeva.

Mohou ho však také využít provozní zaměstnanci a nižší management podnikůdřevozpracujícího průmyslu a nábytkářských a stavebních firem. Učebnice obsahuje 20 strukturovaných lekcí. Tematicky mapuje celý proces získávání, zpracování a konečného využití dřeva (Tree growth, Defects in timber, Nails and fasteners, Wood around the house, apod.).

Velmi užitečným oddílem kurzu je abecední slovníček, který shrnuje odbornou slovní zásobu z probraných tematických oblastí. Další součástí je vložené audio CDs nahrávkami rozhovorů a textů. V neposlední řadě je třeba zmínit elektronickou příručku učitele, která je zde umístěna v materiálech ke stažení.

Podtitul: UčebniceAutor: Thomas Ryan; Radek JansaRok vydání: 2008Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7238-748-9Rozměry: 262,0 x 197,0 x 4,0 Publikace: Job Matters - Wood UČ + CD - Thomas Ryan;Mag. Radek Jansa. Nadstavbový kurz je vhodný pro výuku zejména na středních odborných

učilištích připravujících profesionály v oborech zpracování dřeva.

Mohou ho však také využít provozní zaměstnanci a nižší management

podniků dřevozpracujícího průmyslu a nábytkářských a stavebních

firem.Učebnice obsahuje 20 strukturovaných lekcí. Tematicky mapuje

celý proces získávání, zpracování a konečného využití dřeva (Tree

growth, Defects in timber, Nails and fasteners, Wood around the

house, apod.)...více charakteristik. Velmi užitečným oddílem kurzu

je abecední slovníček, který shrnuje odbornou slovní zásobu z

probraných tematických oblastí. Další součástí je vložené audio CD

s nahrávkami rozhovorů a textů. V neposlední řadě je třeba zmínit

elektronickou příručku učitele, která je zde umístěna ve formě

on-line podpory: On-line podpora Publikace: Job Matters - Wood UČ + CD - Thomas Ryan;Mag. Radek Jansa. Job Matters - Wood - učebnice + CD - kolektiv autorů. Job Matters - Wood - učebnice + CD - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice je určena učňům a studentům vzdělávacích zařízení příslušného zaměření, kteří se připravují na profesi v uvedených oborech, ale také řemeslníkům používajících profesní angličtinu. Angličtina pro dřevozpracující a dřevařský průmysl (wood : A2-B1 : učebnice s vkládaným audio CD)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.