Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Thomas Haupenthal: Fertigkeitstraining B1 + 2 audio CD

Učebnice/Odborná literatura

Thomas Haupenthal: Fertigkeitstraining B1 + 2 audio CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fertigkeitstraining B1 - Übungsbuch + audio CD /2 ks/ - Haupenthal Th.;Kolocová V.;Pittnerová. Podrobný popis knihy Fertigkeitstraining B1 - Übungsbuch + audio CD /2 ks/moderní cvičebnice němčiny na úrovni B1 podle SERRcvičebnice je vhodná pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Thomas Haupenthal: Fertigkeitstraining B1 + 2 audio CD koupíte i tady

Specifikace Thomas Haupenthal: Fertigkeitstraining B1 + 2 audio CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 363 Kč

Moderní cvičebnice němčiny na úrovni B1 podle SERR cvičebnice je vhodná pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a procvičování, připravuje studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na zkoušku Goethe-Zertifikat B1/Zertifikat Deutsch. Obsahuje cvičení ke všem řečovým dovednostem: čtení, poslech, psaní a mluvení a nabízí tipy a strategie, jak správně řešit jednotllivé úlohy. Obsahuje také řešení ke cvičením a transkripci všech poslechových textů. Součástí cvičebnice jsou dvě audio-cd se všemi » ... a dál?

Produkt Thomas Haupenthal: Fertigkeitstraining B1 + 2 audio CD

Thomas Haupenthal: Fertigkeitstraining B1 + 2 audio CD - parametry

Název produktu: Thomas Haupenthal: Fertigkeitstraining B1 + 2 audio CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 363 Kč
Maximální cena: 502 Kč
Ušetríte až: 139 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fertigkeitstraining B1 - Übungsbuch + audio CD /2 ks/ - Haupenthal Th.;Kolocová V.;Pittnerová. Podrobný popis knihy Fertigkeitstraining B1 - Übungsbuch + audio CD

/2 ks/moderní cvičebnice němčiny na úrovni B1 podle SERRcvičebnice

je vhodná pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a

procvičovánícvičebnice připravuje studenty na maturitní zkoušku z

německého jazyka a na zkoušku Goethe-Zertifikat B1/Zertifikat

Deutsch cvičebnice obsahuje cvičení ke všem řečovým dovednostem:

čtení, poslech, psaní a mluvenícvičebnice nabízí tipy a strategie,

jak správně řešit jednotllivé úlohycvičebnice obsahuje řešení ke

cvičením a transkripci všech poslechových textůsoučástí cvičebnice

jsou dvě audio-cd se všemi poslechovými textypublikace je součástí

nové řady cvičebnic německého jazyka zaměřených na rozvoj

komunikativních dovedností podle SERR Publikace: Fertigkeitstraining B1 - Übungsbuch + audio CD /2 ks/ - Haupenthal Th.;Kolocová V.;Pittnerová. Fertigkeitstraining je nová řada moderních cvičebnic německého jazyka na úrovni A1B1 podle SERR. Cvičebnice němčiny Fertigkeitstraining se zaměřují na rozvoj komunikativních dovedností. Cvičebnice jsou vhodné pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a procvičování. Cvičebnice připravují studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na zkoušky Goethe-Zertifikat A1B1. Cvičebnice obsahují cvičení ke všem řečovým dovednostem: čtení, poslechu, psaní a mluvení. Cvičebnice nabízejí tipy a strategie, jak správně řešit jednotlivé úlohy. Cvičebnice obsahují řešení ke cvičením a transkripci všech poslechových textů. Součástí každé cvičebnice jsou audio CD se všemi poslechovými texty. Vybraná cvičení ze všech oddílů (čtení, poslech, písemný a ústní projev) jsou zpracována jako multimediální verze pro interaktivní tabuli. (Übungsbuch : Deutsch als Fremdsprache) Výhodná nabídka Fertigkeitstraining B1 - Übungsbuch - Thomas Haupenthal, Vladimíra Kolocová, Lucie Pittnerová od Polyglot v kategorii Filmy, knihy, hry | Knihy za cenu 410,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.