Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Thich Nhat Hanh: Nic nekončí, nic neumírá

Knihy naučná literatura

Thich Nhat Hanh: Nic nekončí, nic neumírá

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Thich Nhat Hanh, Nic nekončí, nic neumírá je kniha, jejímž autorem je vietnamský budhistický mnich. Thich Nhat Hanh se snaží i západnímu světu přinést podstatu svého náboženství, filozofie a přináší všem poselství klidu a štěstí. Proč vlastně provází lidstvo strach ze smrti? Je to jen strach z neznáma nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nic nekončí, nic neumírá
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Thich Nhat Hanh: Nic nekončí, nic neumírá koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Thich Nhat Hanh: Nic nekončí, nic neumírá

  • 4

Herikcz88, 25. listopadu 2015

Pěkný výklad základních buddhistických náhledů. Místy jsem měl pocit, že to s tím opakováním přeháněl a něčemu - odosobnění - by se zase mohl věnovat více, ale celkově mohu doporučit.


Specifikace Thich Nhat Hanh: Nic nekončí, nic neumírá

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 63 Kč

Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu. Skutečné tajemství života. Dokážeme si vskutku cenit života, nebo na něm jen lpíme vedeni strachem z neznámého, z toho, že v okamžiku smrti prostě přestaneme ex ... a dál?

Produkt Thich Nhat Hanh: Nic nekončí, nic neumírá

Thich Nhat Hanh: Nic nekončí, nic neumírá - parametry

Název produktu: Thich Nhat Hanh: Nic nekončí, nic neumírá
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 63 Kč
Maximální cena: 172 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Thich Nhat Hanh, Nic nekončí, nic neumírá je kniha, jejímž autorem je vietnamský budhistický mnich. Thich Nhat Hanh se snaží i západnímu světu přinést podstatu svého náboženství, filozofie a přináší všem poselství klidu a štěstí. Proč vlastně provází lidstvo strach ze smrti? Je to jen strach z neznáma nebo strach z neodvratitelného konce existence? Odpovědi na tyto otázky přináší moudrá kniha Nic nekončí, nic neumírá . Je velmi čtivě napsaná a každý, kdo si ji přečte, tak pochopí filozofii i pravdu, v níž budhisté žijí déle, než dva a půl tisíce let. Pochopte, že smrt je součást života, jakýsi přechod do jiné existence. Ale nic nekončí a nic neumírá . Budete pokračovat dál jako na zábavné cestě kolem světa, jen v mnohem větším rozsahu. Strach a mystéria kolem smrti si vytvořila západní civilizace sama a je to důsledek konzumního způsobu života. Proto fobie, proto traumata. Najděte podstatu existence a přijměte tisíce let starou pravdu - nic nekončí, nic neumírá ... Druh sortimentu : Kniha, Nic nekončí, nic neumírá, Jazyk : Čeština, Počet stran : 168 Publikace: Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu. Skutečné tajemství života - Thich Nhat Hanh. Dokážeme si vskutku cenit života, nebo na něm jen lpíme vedeni

strachem z neznámého, z toho, že v okamžiku smrti prostě přestaneme

existovat? Vietnamský buddhistický mnich Thich Nhat Hanh nás za

pomoci filozofie, výstižných analogií a návodů k meditacím provede

cestou k podstatě smrti, strachu i samotné existence. S radostnou

lehkostí a naprostou srozumitelností i pro „západního člověka“ nám

dává nahlédnout do starých pravd, v nichž buddhističtí mniši a

mnišky žijí už dva a půl tisíce let. Budeme-li mu naslouchat,

pochopíme, že smrt není žádný strašlivý a definitivní konec. A že

ani my, ani naši drazí ve skutečnosti nikam neodcházíme. Publikace: Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu. Skutečné tajemství života - Thich Nhat Hanh.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.