Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Test your English

Učebnice/Odborná literatura

Test your English

Hodnocení: 1x
  • 4

Soubor autokorektivních cvičení je rozdělen na tři stupně: pro začátečníky a mírně pokročilé středně pokročilé pokročilé Každý stupeň testuje znalost slovní zásoby, gramatiky, čtení s porozuměním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Test your English koupíte i tady

Specifikace Test your English

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Soubor autokorektivních cvičení je rozdělen na tři stupně: pro začátečníky a mírně pokročilé, středně pokročilé, pokročilé. Každý stupeň testuje znalost slovní zásoby, gramatiky, čtení s porozuměním a obsahuje i testy z angloamerických reálií. Rozdělení do tří úrovní umožní ověřit si dosažený stupeň znalostí a dovedností. Obsahuje různé typy testovacích cvičení a příklady dílčích testů používaných v českých a zahraničních » ... a dál?

Produkt Test your English

Test your English - parametry

Název produktu: Test your English
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 174 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Soubor autokorektivních cvičení je rozdělen na tři stupně: pro začátečníky a mírně pokročilé středně pokročilé pokročilé Každý stupeň testuje znalost slovní zásoby, gramatiky, čtení s porozuměním a obsahuje i testy z angloamerických reálií. Toto rozdělení umožní ověřit si dosažený stupeň znalostí a dovedností. Obsahuje různé typy testovacích cvičení a příklady dílčích testů používaných v českých a zahraničních institucích. Studenti-samouci a ti, kteří se anglicky učí podle nejrůznějších učebnic v různých typech škol a kurzů, si mohou opakovat a procvičovat vlastním tempem . Je to cílený učební materiál, který usnadňuje: přípravu k maturitě státní jazykové zkoušce přijímací zkoušce na vysokou školu ke složení některého mezinárodního certifikátu (Cambridge First Certificate, TOEFL aj.). Typy cvičení vycházejí z praxe zahraničních certifikátů a navazují na učebnice a příručky užívané u nás. Na závěr příručky je připojen klíč ke cvičením . Publikace: Test your English. Soubor autokorektivních cvičení je rozdělen na tři stupně pro

začátečníky a mírně pokročiléstředně pokročilépokročilé Každý

stupeň testuje znalost slovní zásoby, gramatiky, čtení

s porozuměním a obsahuje i testy

z angloamerických reálií. Toto rozdělení umožní ověřit si

dosažený stupeň znalostí a dovedností. Obsahuje různé typy

testovacích cvičení a příklady dílčích testů používaných

v českých a zahraničních institucích. Studenti-samouci

a ti, kteří se anglicky učí podle nejrůznějších učebnic

v různých typech škol a kurzů, si mohou opakovat

a procvičovat vlastním tempem. Je to cílený učební materiál,

který usnadňuje přípravu k maturitěstátní jazykové

zkoušcepřijímací zkoušce na vysokou školu ke složení některého

mezinárodního certifikátu (Cambridge First Certificate, TOEFL aj.).

Typy cvičení vycházejí z praxe zahraničních certifikátů

a navazují na učebnice a příručky užívané u nás. Na

závěr příručky je připojen klíč ke cvičením. Publikace: Test your English. Tato učební pomůcka pro studující angličtiny a širokou veřejnost je cíleným učebním souborem autokorektivních cvičení rozděleným na tři stupně: pro začátečníky a mírně pokročilé, středně pokročilé, pokročilé. Test your English - Marie Hanzlíková, Eva Křehlíková, Vladimíra Šatavová od authora Marie Hanzlíková, Eva Křehlíková, Vladimíra Šatavová a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Test your English - neuveden z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Jazykové zkoušky, Testy od FRAUS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Test your English Jedná se o antikvární zboží. Kniha je ve 100% stavu, nepoužitá. Na prvním listě je zatřené jmémo předchozíko majitele.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.