Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Komiksy » Srovnání cen Tereza Horváthová: Rybička

Komiksy

Tereza Horváthová: Rybička cena od 0 Kč

Tereza Horváthová: Rybička

Hodnocení: 1x
  • 4

Rybička - Baobab - Eva Volfová Kniha vhodná pro děti od 3 let. Kniha je oceněna v rámci projektu Nejlepší knihy dětem. Máte v koupelně rybičku? Jestli ne, tak si ji asi budete muset pořídit. Je s ní totiž legrace. Knížka o tom, co se děje za zavřenými dveřmi koupelny, když si na ně dáte cedulku: Koupeme se, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Tereza Horváthová: Rybička - parametry

Název produktu: Tereza Horváthová: Rybička
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rybička - Baobab - Eva Volfová

Kniha vhodná pro děti od 3 let. Kniha je oceněna v rámci projektu Nejlepší knihy dětem.

  • Máte v koupelně rybičku? Jestli ne, tak si ji asi budete muset pořídit. Je s ní totiž legrace. Knížka o tom, co se děje za zavřenými dveřmi koupelny, když si na ně dáte cedulku: Koupeme se, nerušit... a otakové jedné úplně obyčejné rodince. Počet stránek: 88 Rozměry: 14,5
  • 10cm Nakladatelství: Baobab Autor: Eva Volfová, Tereza Horváthová Co rozvíjí:

Budujte ve svých dětech lásku ke knihám. Čtení nejen rozvíjí mnoho schopností jako třeba představivost fantazii, zlepšuje myšlení a pameť, rozšiřuje slovní zásobu atd., ale také dokáže dítě zklidnit a zrelaxovat. Děti, kterým je čteno již od útlého dětství podávají lepší výsledky i ve škole. Dokonce i starší děti milují, když jim předčítají rodiče. Posiluje se tak vzájemné pouto mezi rodičem a dítětem. Baobab je malé alternativní nakladatelství ilustrovaných knih pro děti a mládež. Baobab se především věnuje vydávání původních textů a zajímavých překladů. Jeho největší předností je spolupráce s nastupující generací výtvarníků.Organizuje a iniciuje menší kulturní akce zaměřené na propagaci nekomerční literatury a divadla, pořádáme literární čtení a výstavy.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.