MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše

Knihy pro děti a mládež

Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788087128688

Publikace: Kočka na rozpálené plechové střeše - Williams Tennessee. Neschopnost komunikace mezi nejbližšími, touha po penězích, bolestná odhalení pravdy, strach ze smrti, ale zároveň ze života ve lži, pocity opuštěnosti v blízkosti těch, které milujeme. To vše čtenář nalezne ve hře jednoho z největších dramatiků 20. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše

Čerstvá hodnocení Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše

  • 5

Shoorty78, 25. listopadu 2015

„Co je vítězstvím pro kočku na rozpálené plechové střeše? – To kdybych věděla, asi aby tam vydržela co nejdéle ...“ (Maggie). Rovnako uchvacujúce dielo ako Tramvaj do stanice touha, rovnako pravdivé, dramatické a tragické. 7 hviezd z 5!


Specifikace Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 205 Kč

Kočka na rozpálené plechové střeše - Tennessee Williams Neschopnost komunikace mezi nejbližšími, touha po penězích, bolestná odhalení pravdy, strach ze smrti, ale zároveň ze života ve lži, pocity opuštěnosti v blízkosti těch, které milujeme. To vše čtenář nalezne ve hře jednoho z největších dramatiků 20. století z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Divadelní hry | České divadelní hry od Artur naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše

Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše - parametry

Název produktu: Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 206 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Kočka na rozpálené plechové střeše - Williams Tennessee. Neschopnost komunikace mezi nejbližšími, touha po penězích, bolestná odhalení pravdy, strach ze smrti, ale zároveň ze života ve lži, pocity opuštěnosti v blízkosti těch, které milujeme. To vše čtenář nalezne ve hře jednoho z největších dramatiků 20. století, která vychází v překladu L. a R. Pellarových jako 96. svazek edice D. Publikace: Kočka na rozpálené plechové střeše - Williams Tennessee. Půvabná a často hraná pohádka, která vznikla na sklonku 2. sv. války, si získala srdce divadelních i filmových diváků nejen u nás. Vychází jako 85. svazek edice D. Tennessee Williamssv. 96ARTUR 2012, edice DKniha, čeština, 130 stran


Recenze Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše

Shoorty78, 25. listopadu 2015„Co je vítězstvím pro kočku na rozpálené plechové střeše? – To kdybych věděla, asi aby tam vydržela co nejdéle ...“ (Maggie). Rovnako uchvacujúce dielo ako Tramvaj do stanice touha, rovnako pravdivé, dramatické a tragické. 7 hviezd z 5!
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Tennessee Williams: Kočka na rozpálené plechové střeše

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.