Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tatjana Šišková: Facilitativní mediace

Knihy naučná literatura

Tatjana Šišková: Facilitativní mediace

Hodnocení: 1x
  • 4

Řešení konfliktu prostřednictvím mediátora V knize jsou nejdříve uvedeny stručné informace z historie mediace ve světě a v ČR z pohledu školitele a realizátora rodinné, komunitní a pracovní mediace. Další text se zabývá definicí mediace, jejími specifiky, informacemi o rozdílech mezi trendy mediace ve světě, tj. mezi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Facilitativní mediace
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tatjana Šišková: Facilitativní mediace koupíte i tady

Specifikace Tatjana Šišková: Facilitativní mediace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 241 Kč

V knize jsou nejdříve uvedeny stručné informace z historie mediace ve světě a v ČR z pohledu školitele a realizátora rodinné, komunitní a pracovní mediace. Další text se zabývá definicí mediace, jejím ... a dál?

Produkt Tatjana Šišková: Facilitativní mediace

Tatjana Šišková: Facilitativní mediace - parametry

Název produktu: Tatjana Šišková: Facilitativní mediace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 241 Kč
Maximální cena: 345 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Řešení konfliktu prostřednictvím mediátora V knize jsou nejdříve uvedeny stručné informace z historie mediace ve světě a v ČR z pohledu školitele a realizátora rodinné, komunitní a pracovní mediace. Další text se zabývá definicí mediace, jejími specifiky, informacemi o rozdílech mezi trendy mediace ve světě, tj. mezi mediací facilitativní, evaluativní a transformativní, a poukazuje na základní rámce, které je vymezuji – komunikace a konflikt. Samostatné kapitoly se věnují definování role mediátora i jeho základním dovednostem a podrobně procesu facilitativní mediace. Cvičení, příklady a ukázky z praxe prokládají text. Součástí textu je slovníček, vzory dohod, přehled použité a doporučené literatury. PhDr. Tatjana Šišková působí jako předsedkyně Asociace mediátorů ČR, vysokoškolská učitelka a lektorka kurzů na MŠMT, MPSV, MV. Pracuje v legislativní komisi ministerstva spravedlnosti na profesních, vzdělávacích a akreditačních standardech. Věnuje se publikační a přednáškové činnosti. V Portálu vyšly její knihy Výchova k toleranci a proti rasismu a Menšiny a migranti v ČR. V knize najdete stručné informace z historie mediace ve světě i v ČR z pohledu neziskového sektoru, poznáte rozdíly mezi facilitatitvní, evaluativní a transformativní mediací a postupně se seznámíte se základními dovednostmi mediátora a celým procesem facilitativní mediace. Je zde uvedeno hodně postupně se rozvíjejících příkladů. Text je zaměřen na mediaci v civilní oblasti - v komunitní, rodinné a pracovní sféře, nikoli na mediaci v rámci trestněprávní justice, neboť ta je garantována státní ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.