Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Taťána Göbelová, Alena Seberová: Profesiografické otázky učitelství

Učebnice/Odborná literatura

Taťána Göbelová, Alena Seberová: Profesiografické otázky učitelství

Hodnocení: 1x
  • 4

V první kapitole publikace jsou analyzována vybraná teoretická východiska profesionalizace učitelství související s kritérii efektivity školního vzdělávání, rozvoje profesionality a modelu profesních charakteristik. Následující kapitola je zaměřena na teoretické přístupy v pojetích a modelech profesiografie jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Taťána Göbelová, Alena Seberová: Profesiografické otázky učitelství koupíte i tady

Specifikace Taťána Göbelová, Alena Seberová: Profesiografické otázky učitelství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 213 Kč

V první kapitole publikace jsou analyzována vybraná teoretická východiska profesionalizace učitelství související s kritérii efektivity školního vzdělávání, rozvoje profesionality a modelu profesních charakteristik. Následující kapitola je zaměřena na teoretické přístupy v pojetích a modelech profesiografie jako analýzy profesí ve vztahu k aspektům a komponentám profese. Kapitola třetí představuje metodologická východiska výsledky profesiografického výzkumu zaměřeného na mapování reality výkonu učitelské profese v » ... a dál?

Produkt Taťána Göbelová, Alena Seberová: Profesiografické otázky učitelství

Taťána Göbelová, Alena Seberová: Profesiografické otázky učitelství - parametry

Název produktu: Taťána Göbelová, Alena Seberová: Profesiografické otázky učitelství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V první kapitole publikace jsou analyzována vybraná teoretická východiska profesionalizace učitelství související s kritérii efektivity školního vzdělávání, rozvoje profesionality a modelu profesních charakteristik. Následující kapitola je zaměřena na teoretické přístupy v pojetích a modelech profesiografie jako analýzy profesí ve vztahu k aspektům a komponentám profese. Kapitola třetí představuje metodologická východiska výsledky profesiografického výzkumu zaměřeného na mapování reality výkonu učitelské profese v dimenzi časové zátěže vykonávaných pracovních činností. Čtvrtá kapitola zpracovává témata související s vytvářením profesní identity jako jádra učitelské profese. V páté kapitole se autorky opět pokouší překročit hranici analýzy profese popisem pracovních činností a zaměřují pozornost na motivační faktory pracovního výkonu. Kniha,2012


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.