Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tarábková M., Korityák S.: Početníček 2. roč. ZŠ

Knihy

Tarábková M., Korityák S.: Početníček 2. roč. ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Početníček 2. roč. ZŠ - Tarábková M., Korityák S.. Početníček je doplňujícím pracovním sešitem, který přímo navazuje na učebnici matematiky pro 2. ročník ZŠ nakladatelství DIDAKTIS. Svým uceleným a systematickým pojetím je vhodný i k doplnění učebnic matematiky pro 2. ročník ZŠ od jiných nakladatelství. Obsahuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86624

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tarábková M., Korityák S.: Početníček 2. roč. ZŠ koupíte i tady

Specifikace Tarábková M., Korityák S.: Početníček 2. roč. ZŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 35 Kč

Početníček je doplňujícím pracovním sešitem, který přímo navazuje na učebnici matematiky pro 2. ročník ZŠ nakladatelství DIDAKTIS. Svým uceleným a systematickým pojetím je vhodný i k doplnění učebnic matematiky pro 2. ročník ZŠ od jiných nakladatelství. Obsahuje množství úkolů k procvičování a opakování učiva (číselná řada, porovnávání čísel, rozklad čísel, operace sčítání a odčítání bez přechodu a s přechodem přes 10 v oboru 0–100, sčítání a odčítání pod sebou, násobení a dělení 1–5, násobení nulou, počítání se » ... a dál?

Produkt Tarábková M., Korityák S.: Početníček 2. roč. ZŠ

Tarábková M., Korityák S.: Početníček 2. roč. ZŠ - parametry

Název produktu: Tarábková M., Korityák S.: Početníček 2. roč. ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Početníček 2. roč. ZŠ - Tarábková M., Korityák S.. Početníček je doplňujícím pracovním sešitem, který přímo navazuje na učebnici matematiky pro 2. ročník ZŠ nakladatelství DIDAKTIS. Svým uceleným a systematickým pojetím je vhodný i k doplnění učebnic matematiky pro 2. ročník ZŠ od jiných nakladatelství. Obsahuje množství úkolů k procvičování a opakování učiva (číselná řada, porovnávání čísel, rozklad čísel, operace sčítání a odčítání bez přechodu a s přechodem přes 10 v oboru 0–100, sčítání a odčítání pod sebou, násobení a dělení 1–5, násobení nulou, počítání se závorkami, geometrie, měření času, výpočet časového posunu). Sčítání a odčítání je systematicky řazeno podle metodicky zpracované posloupnosti od nejlehčího k nejtěžšímu, přičemž na stránce je vždy stejný druh příkladů, které jsou o jeden krok složitější oproti předchozím příkladům. Je tedy možné zadat žákovi přesně takový soubor příkladů, které potřebuje procvičit. Strany jsou oživeny funkčními ilustracemi, jež děti na základě výpočtu, doplnění číselné řady atd. dokreslují a vybarvují. Pracovní sešit je vhodný pro společnou práci ve třídě, pro samostatnou práci a také pro domácí přípravu žáčků. Početníček 2. roč. ZŠ - Tarábková M., Korityák S. od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Pracovní sešit volně navazuje na učebnicovou sadu, dále procvičuje a opakuje učivo. Číselný obor 0-100 je rozšiřován postupně, úkoly jsou systematicky řazeny podle metodicky zpracované posloupnosti od nejlehčího k nejtěžšímu. Strany jsou oživeny ilustracemi, které si děti mohou vybarvit.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.