Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení

Učebnice/Odborná literatura

Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení - Žondrová Sylva. Publikace obsahuje výběr soudních rozhodnutí z oblasti práva sociálního zabezpečení. Výběr je systematicky členěn do osmi dále strukturovaných částí. První část se zabývá obecnými východisky práva sociálního zabezpečení, druhá – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení koupíte i tady

Specifikace Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 440 Kč

Publikace obsahuje výběr soudních rozhodnutí z oblasti práva sociálního zabezpečení. Výběr je systematicky členěn do osmi dále strukturovaných částí. První část se zabývá obecnými východisky práva sociálního zabezpečení, druhá nejrozsáhlejší část obsahuje rozhodnutí vydaná ve věcech důchodového pojištění. Následující části se pak zabývají se pojištěním zdravotním, nemocenským, státní sociální podporou a sociální péčí. Samostatná část této práce byla věnována rovněž rozhodnutím vydaným ve věcech odškodňování » ... a dál?

Produkt Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení

Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení - parametry

Název produktu: Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 440 Kč
Maximální cena: 648 Kč
Ušetríte až: 208 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení - Žondrová Sylva. Publikace obsahuje výběr soudních rozhodnutí z oblasti práva sociálního zabezpečení. Výběr je systematicky členěn do osmi dále strukturovaných částí. První část se zabývá obecnými východisky práva sociálního zabezpečení, druhá – nejrozsáhlejší část – obsahuje rozhodnutí vydaná ve věcech důchodového pojištění. Následující části se pak zabývají se pojištěním zdravotním, nemocenským, státní sociální podporou a sociální péčí. Samostatná část této práce byla věnována rovněž rozhodnutím vydaným ve věcech odškodňování jednorázovými peněžními částkami. Poslední část se věnuje procesním aspektům, ať již jde o řízení správní nebo o specifika soudního přezkumu.Kniha obsahuje dva rejstříky – věcný rejstřík a rejstřík právních předpisů. Právo sociálního zabezpečení je oblastí doznávající hojných legislativních změn; čtenář proto nalezne v poznámkovém aparátu odkazy na současnou právní úpravu. Publikace: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení - Žondrová Sylva. Přehled judikatury soc. zabez. - ASPI - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 516 str. - ISBN: 978-80-7357-315-7 - K Sylva ŽondrováASPI 2008Kniha, čeština, 516 stran Autor knihy Sylva Žondrová, Vydavatelstvo ASPI


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.