Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení

Učebnice/Odborná literatura

Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení - Žondrová Sylva. Publikace obsahuje výběr soudních rozhodnutí z oblasti práva sociálního zabezpečení. Výběr je systematicky členěn do osmi dále strukturovaných částí. První část se zabývá obecnými východisky práva sociálního zabezpečení, druhá – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83608

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 427 Kč

Publikace: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení - Žondrová Sylva. Publikace obsahuje výběr soudních rozhodnutí z oblasti práva sociálního zabezpečení. Výběr je systematicky členěn do osmi dále strukturovaných částí. První část se zabývá obecnými východisky práva sociálního zabezpečení, druhá – nejrozsáhlejší část – obsahuje rozhodnutí vydaná ve věcech důchodového pojištění. Následující části se pak zabývají se pojištěním zdravotním, nemocenským, státní sociální podporou a sociální péčí. » ... a dál?

Produkt Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení

Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení - parametry

Název produktu: Sylva Žondrová: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 427 Kč
Maximální cena: 648 Kč
Ušetríte až: 221 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení - Žondrová Sylva. Publikace obsahuje výběr soudních rozhodnutí z oblasti práva sociálního zabezpečení. Výběr je systematicky členěn do osmi dále strukturovaných částí. První část se zabývá obecnými východisky práva sociálního zabezpečení, druhá – nejrozsáhlejší část – obsahuje rozhodnutí vydaná ve věcech důchodového pojištění. Následující části se pak zabývají se pojištěním zdravotním, nemocenským, státní sociální podporou a sociální péčí. Samostatná část této práce byla věnována rovněž rozhodnutím vydaným ve věcech odškodňování jednorázovými peněžními částkami. Poslední část se věnuje procesním aspektům, ať již jde o řízení správní nebo o specifika soudního přezkumu.Kniha obsahuje dva rejstříky – věcný rejstřík a rejstřík právních předpisů. Právo sociálního zabezpečení je oblastí doznávající hojných legislativních změn; čtenář proto nalezne v poznámkovém aparátu odkazy na současnou právní úpravu. Publikace: Přehled judikatury z oblasti sociálního zabezpečení - Žondrová Sylva. Přehled judikatury soc. zabez. - ASPI - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 516 str. - ISBN: 978-80-7357-315-7 - K Sylva ŽondrováASPI 2008Kniha, čeština, 516 stran Autor knihy Sylva Žondrová, Vydavatelstvo ASPI


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.