Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Svět a divadlo 2013/3 - časopis o světě divadla a divadle sv...

Knihy

Svět a divadlo 2013/3 - časopis o světě divadla a divadle sv...

Hodnocení: 1x
  • 4

Svět a divadlo 2013/3 – časopis o světě divadla a divadle světa. SKEPTICI A PODVRACEČI Miroslav Petříček: Špitál bláznů, jímž je svět (François de La Mothe Le Vayer: O skeptické filosofii a Krátké skeptické pojednání) JEZDEC NEBESKÝ Jana Bohutínská: Trhliny v krajině bezpečí (Denně a Příliš tichý nos – Divadlo Na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Svět a divadlo 2013/3 - časopis o světě divadla a divadle sv... koupíte i tady

Specifikace Svět a divadlo 2013/3 - časopis o světě divadla a divadle sv...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 42 Kč

SKEPTICI A PODVRACEČI Miroslav Petříček: Špitál bláznů, jímž je svět (François de La Mothe Le Vayer: O skeptické filosofii a Krátké skeptické pojednání) JEZDEC NEBESKÝ Jana Bohutínská: Trhliny v kr ... a dál?

Produkt Svět a divadlo 2013/3 - časopis o světě divadla a divadle sv...

Svět a divadlo 2013/3 - časopis o světě divadla a divadle sv... - parametry

Název produktu: Svět a divadlo 2013/3 - časopis o světě divadla a divadle sv...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 42 Kč
Maximální cena: 57 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Svět a divadlo 2013/3 – časopis o světě divadla a divadle světa. SKEPTICI A PODVRACEČI Miroslav Petříček: Špitál bláznů, jímž je svět (François de La Mothe Le Vayer: O skeptické filosofii a Krátké skeptické pojednání) JEZDEC NEBESKÝ Jana Bohutínská: Trhliny v krajině bezpečí (Denně a Příliš tichý nos – Divadlo Na zábradlí a PQ) Marie Zdeňková: Tlustou čarou a v křiklavých barvách (Eyolfek – Divadlo v Dlouhé) Vladimír Mikulka: Od architektury k sonetům (dvě hudební inscenace Jana Nebeského – Divadlo Gočár a Kabaret Shakespeare) POP POLITIKA Martin J. Švejda: Zájezdovka z Paláce Akropolis (Mafiánská opera) Jakub Škorpil: Žvanírna (Holičkovo Demo demokracie ve Studiu Ypsilon) Vladimír Mikulka: Obrazy ze spálené země (Rozrazil 5/2013 – CED) Ester Žantovská: Když tuhle zemi řídí ČEZ a nikdo nic neřekne (ČEZko Forever – Palác Akrpolis) BRNĚNSKÉ DEPRESE Vladimír Mikulka: Cosi na úrovni okusování nehtů (odvrácená strana zlatých šedesátých let – ND Brno/Reduta) Marek Lollok: Provázkovské hmyzí hemžení (Oh! Jaká podívaná – Ze života hmyzu v Huse na provázku) GRUNTOVNÍ SLOVENSKO Milo Juráni: Od nevšednej agresie k úmrtiu ľudskosti (Neistý grunt – S.T.O.K.A.) Jana Wild: Ruža nie je ruža nie je ruža (Klimáčkov Holokaust v Aréne Bratislava) Martina Mašlárová: Taká podarená svadba (v Slovenskom národnom divadle) Tomáš Procházka: Všetci sme Jozef K. (Proces Procesu Procesom – SkRAT) PASCA NA NOVÝ CIRKUS Veronika Štefanová: Salvador Dalí a Pravda (La Verita – Compagnia Finzi Pasca) PUPPET MORRIS Dana Silbiger-Sliuková: Pohanský Sen (Sen noci svatojánské – Bristol Old Vic a Handspring Puppet Company) BLUDIŠTĚ S DRAMATY… Petřín a postkonceptualismus (rozhovor se Stevem Pencilem) Jan Kerbr: Dokolečka dokola (2x Petr Kolečko – Buchty a bohyně a Vinnetou) Ceny Alfréda Radoka za nejlepší původní českou a slovenskou hru Jakub Škorpil: Variace očistce (Ceny Alfréda Radoka 2012) …A HROB S NĚHOU Po pás v hrobě (S.d.Ch. v SADařských rozhovorech s dramatiky) Karel Král: Akaša (S.d.Ch. a Literární umění exhumace) Masky a totalita, která nás odrovná s něhou (Cristian Ceresoli v SADařských rozhovorech s dramatiky) HRY S.d.CH.: ZÁTIŠÍ VE SLOVANU (zrození paradigmatu dekonstrukce z monologu klauna) + Cristian Ceresoli: SRAČKA COMEDY MIX… Michał Walczak: Požár v bordelu II. KALEIDOSKOP: zvěstí ze světa KOMIKS: Lucie Lomová: NA ODSTŘEL (9. část – Na lov!) Svět a divadlo 2013/3 – časopis o světě divadla a divadle světa od nakladatelství v kategorii | | Divadlo, Film | Divadlo za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.