Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Süss Dietrmar, Süss Winfried: Třetí říše - Úvod do studia

Učebnice/Odborná literatura

Süss Dietrmar, Süss Winfried: Třetí říše - Úvod do studia

Hodnocení: 1x
  • 4

Odkud se vzalo to násilí? Odkud ta destruktivní dynamika? Nacionálněsocialistické masové hnutí vzešlo z útrob německé společnosti, přemohlo výmarskou demokracii a přineslo do Evropy zkázu a smrt. Hledání kořenů jeho destruktivních sil zaměstnávalo generace historiků a zaměstnává je dodnes. Doba nacionálního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Süss Dietrmar, Süss Winfried: Třetí říše - Úvod do studia koupíte i tady

Specifikace Süss Dietrmar, Süss Winfried: Třetí říše - Úvod do studia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Nacionálněsocialistické masové hnutí vzešlo z útrob německé společnosti, přemohlo výmarskou demokracii a přineslo do Evropy zkázu a smrt. Hledání kořenů jeho destruktivních sil zaměstnávalo generace historiků a zaměstnává je dodnes. Doba nacionálního socialismu je onou fází německých dějin, která je snad nejlépe probádána a těší se největšímu zájmu. Na základě nejnovějších výsledků výzkumu nabízí kniha lehce pochopitelný a čtivý přehled všech důležitých a dosud opomíjených otázek ke třetí říši. » ... a dál?

Produkt Süss Dietrmar, Süss Winfried: Třetí říše - Úvod do studia

Süss Dietrmar, Süss Winfried: Třetí říše - Úvod do studia - parametry

Název produktu: Süss Dietrmar, Süss Winfried: Třetí říše - Úvod do studia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odkud se vzalo to násilí? Odkud ta destruktivní dynamika? Nacionálněsocialistické masové hnutí vzešlo z útrob německé společnosti, přemohlo výmarskou demokracii a přineslo do Evropy zkázu a smrt. Hledání kořenů jeho destruktivních sil zaměstnávalo generace historiků a zaměstnává je dodnes. Doba nacionálního socialismu je onou fází německých dějin, která je snad nejlépe probádána a těší se největšímu zájmu. Na základě nejnovějších výsledků výzkumu nabízí kniha lehce pochopitelný a čtivý přehled všech důležitých a dosud opomíjených otázek ke „třetí říši“. Nepostradatelnou je pro každého, kdo se zajímá o dějiny nacionálního socialismu a jeho důsledky. Třetí říše - Dietrmar Süß, Winfried Süß od authora Dietrmar Süß, Winfried Süß a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.