Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Susa, Šplíchal: Obrázková abeceda s říkankami

Knihy pro děti a mládež

Susa, Šplíchal: Obrázková abeceda s říkankami

Hodnocení: 1x
  • 4

Netradičně zpracovaná abeceda je pomůckou pro výuku čtení. Celobarevné dějové obrázky doprovázejí úvodní veršované texty k jednotlivým písmenům, nechybí ani obrázky k vyvození určitého písmene. Knížka je využívána k nácviku čtení tiskacích i psacích písmen. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Susa, Šplíchal: Obrázková abeceda s říkankami koupíte i tady

Specifikace Susa, Šplíchal: Obrázková abeceda s říkankami

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 115 Kč

Celobarevná knížka je určena dětem předškolního věku a prvňákům. ... a dál?

Produkt Susa, Šplíchal: Obrázková abeceda s říkankami

Susa, Šplíchal: Obrázková abeceda s říkankami - parametry

Název produktu: Susa, Šplíchal: Obrázková abeceda s říkankami
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 175 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Netradičně zpracovaná abeceda je pomůckou pro výuku čtení. Celobarevné dějové obrázky doprovázejí úvodní veršované texty k jednotlivým písmenům, nechybí ani obrázky k vyvození určitého písmene. Knížka je využívána k nácviku čtení tiskacích i psacích písmen. 2.NEJPRODÁVANĚJŠÍ KNÍŽKA NAKLADATELSTVÍ BLUG V ROCE 2009 A HISTORICKY JEDNA Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH KNÍŽEK VŮBEC !!!

60 stran Recenze učebnice: Kniha vytvořená na námět Petra Blumentritta a vytvořená dvojicí textaře Jany Susy a ilustrátora Antonína Šplíchala byla vydána v nakladatelství Blug v roce 2009 a ihned si získala přední a trvalé místo na žebříčku nejprodávanějších titulů. Obrázková abeceda s říkankami je vhodným didaktickým materiálem pro předškolní výchovu a první ročník základních škol. Knihu uvozuje veršovaný text podporující dětskou zvídavost a motivuje jak k poznání jednotlivých písmen abecedy, tak k samotné čtenářské gramotnosti. Druhý, navazující text, děti přímo oslovuje a příjemným způsobem osvětluje, s čím se v knize setkají a jakým způsobem mohou jednotlivá písmena abecedy poznávat. Každému písmenu abecedy je věnována samostatná dvoustrana – text respektuje specifika české abecedy a samostatně uvádí Č, Ř, Š, Ž a CH, naopak vynechává pro českou slovní zásobu netypické písmeno W.  Levá část dvoustrany má v horním rohu písmeno uvedeno červenou barvou v jeho velké i malé psací variantě. Červeně je písmeno odlišeno i v krátkém vedle umístěném textu. Zbytek strany vyplňují krásné pestrobarevné ilustrace, které děti spojují s psanou podobou pojmenování. Jednotlivé pojmy jsou pod sebou vytištěny jak kapitálkami, tak běžným způsobem a nabízejí tak možnost využít různé metody čtení a slabikování. Pravá dvoustrana s velkou barevnou ilustrací a tiskací podobou písmene dává možnost rozvíjet s dítětem schopnost vyprávět příběh, vytvářet popis pozorované skutečnosti a v neposlední řadě nenásilným způsobem obohacovat jeho slovní zásobu a poznávat svět a společnost, v níž žije. Díky tomu, že se motivy z velké ilustrace opakují na levé části dvoustrany, lze s dítětem rozvíjet hrou i postřeh, smysl pro detail a pozorovací schopnosti. Kniha dává prostor pro vedení dialogu mezi dítětem a dospělým a v rámci vlastní tvořivé činnosti se pak mohou ilustrace i texty pro děti stát vhodnou inspirací. Kniha o 61 číslovaných stranách je tištěná na kvalitním křídovém papíře a aspiruje na hodnotnou součást dětské knihovničky i vhodný dar pro dítě začínající školní docházku. Publikace: Obrázková abeceda s říkankami - Susa;Šplíchal. Celobarevná knížka je určena dětem předškolního věku a prvňákům. Publikace: Obrázková abeceda s říkankami - Susa;Šplíchal. Autor: Jan Susa; Antonín ŠplíchalNakladatelství: BLUGVazba: Pevná bez přebalu leskláPočet stránek: 60Rozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x10 mmISBN: 978-80-7274-971-3 Jan Susa; Antonín ŠplíchalVychází 10.11.2016BLUG 2007Kniha, čeština, 60 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.