Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Steven Erikson: Malazská Kniha 7 - Vichr smrti

Próza - beletrie

Steven Erikson: Malazská Kniha 7 - Vichr smrti

Hodnocení: 1x
  • 4

Malazská Kniha 7 - Vichr smrti. Sedmá kniha série Malazské knihy Padlých.Lederská říše, poháněná korupcí a sobectvím, se rozpadá. Císař Rhulad Sengar, obklopený pochlebníky a agenty svého úplatného kancléře, se propadá do šílenství. Všude se kují pikle. Říšská tajná policie vede zastrašovací válku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Steven Erikson: Malazská Kniha 7 - Vichr smrti koupíte i tady

Specifikace Steven Erikson: Malazská Kniha 7 - Vichr smrti

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 319 Kč

Lederská říše, poháněná korupcí a sobectvím, se rozpadá. Císař Rhulad Sengar, obklopený pochlebníky a agenty svého úplatného kancléře, se propadá do šílenství. Všude se kují pikle. Říšská tajná policie vede zastrašovací válku proti vlastnímu lidu. Bloud, kdysi prozíravý bůh, náhle přestává vidět budoucnost. Chaos a děsivé síly se stahují ze všech stran. Na tomto rozbouřeném, zrádném pozadí se snaží říši opustit skupinka uprchlíků. Jedním z nich je Strach Sengar, hledající duši Skabandariho Krvookého, protože by » ... a dál?

Produkt Steven Erikson: Malazská Kniha 7 - Vichr smrti

Steven Erikson: Malazská Kniha 7 - Vichr smrti - parametry

Název produktu: Steven Erikson: Malazská Kniha 7 - Vichr smrti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 660 Kč
Ušetríte až: 341 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Malazská Kniha 7 - Vichr smrti. Sedmá kniha série Malazské knihy Padlých.Lederská říše, poháněná korupcí asobectvím, se rozpadá. Císař Rhulad Sengar, obklopený pochlebníky aagenty svého úplatného kancléře, se propadá do šílenství. Všude se kují pikle. Říšská tajná policie vede zastrašovací válku proti vlastnímu lidu. Bloud, kdysi prozíravý bůh, náhle přestává vidět budoucnost. Chaos aděsivé síly se stahují ze všech stran. Na tomto rozbouřeném, zrádném pozadí se snaží říši opustit skupinka uprchlíků. Jedním znich je Strach Sengar, hledající duši Skabandariho Krvookého, protože by tak mohl zachránit svého bratra císaře. Jenomže sním putuje Skabandariho nejstarší anejzatrpklejší nepřítel: Silchas Zmar, bratr Anomandera Dlouhý vlas. Anezahojené rány vjeho zádech nezpůsobil nikdo jiný než právě Skabandari. Motivy Silchase Zmara rozhodně nejsou jasné. Ak domovu se blíží velká edurská flotila sválečníky vybranými zbezpočtu národů. As ní připlouvají iKarsa Orlong aIcarium Zloděj životů - aoba hodlají zkřížit zbraně se samotným císařem. Jenomže při plavbě přes polovinu světa za sebou Tiste Edur zanechali záplavu krve. Ataková krutost nemůže zůstat bez odezvy. Někdo za to musí zaplatit, pro někoho to zdaleka neskončilo... Vichr smrti je surový, drásavý příběh oválce, zradě atemné, nezvladatelné magii. Je to nanejvýš nápaditá epická fantasy vyprávěná tím nejnapínavějším stylem. Malazská Kniha 7 - Vichr smrti od nakladatelství v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.