Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Steven Erikson: Lovci kostí

Próza - beletrie

Steven Erikson: Lovci kostí

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Lovci kostí - Erikson Steven. Šestá kniha série Malazské knihy Padlých. Povstání v Sedmiměstí bylo rozdrceno. Zůstává poslední povstalecký oddíl, zalezlý v Y’Ghatan pod velením fanatického Leomana S cepy. Vyhlídka na obléhání této prastaré pevnosti unavenou 14. malazskou armádu značně znepokojuje. Právě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8832

Jaké má kniha
Lovci kostí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Steven Erikson: Lovci kostí koupíte i tady

Specifikace Steven Erikson: Lovci kostí

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 322 Kč

Povstání v Sedmiměstí bylo rozdrceno. Zůstává poslední povstalecký oddíl, zalezlý v Y Ghatan pod velením fanatického Leomana S cepy. Vyhlídka na obléhání této prastaré pevnosti unavenou 14. malazskou armádu značně znepokojuje. Právě tady byl totiž zabit největší šampion Říše a bylo tu prolito moře malazské krve. Y Ghatan je neblahé místo a páchne smrtí. Přesto je to jen vedlejší představení. Agenti mnohem větších sil zahajují hru. Chromý bůh byl přijat do panteonu a hrozí schisma. Bohové musejí zvolit strany, ale » ... a dál?

Produkt Steven Erikson: Lovci kostí

Steven Erikson: Lovci kostí - parametry

Název produktu: Steven Erikson: Lovci kostí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 322 Kč
Maximální cena: 485 Kč
Ušetríte až: 163 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Lovci kostí - Erikson Steven. Šestá kniha série Malazské knihy Padlých. Povstání v Sedmiměstí bylo rozdrceno. Zůstává poslední povstalecký oddíl, zalezlý v Y’Ghatan pod velením fanatického Leomana S cepy. Vyhlídka na obléhání této prastaré pevnosti unavenou 14. malazskou armádu značně znepokojuje. Právě tady byl totiž zabit největší šampion Říše a bylo tu prolito moře malazské krve. Y’Ghatan je neblahé místo a páchne smrtí. Přesto je to jen vedlejší představení. Agenti mnohem větších sil zahajují hru. Chromý bůh byl přijat do panteonu a hrozí schisma. Bohové musejí zvolit strany, ale ať už se rozhodnou jakkoliv, pravidla hry byla změněna – neodvolatelně, děsivě – a první krev bude prolita v říši smrtelníků… Publikace: Lovci kostí - Erikson Steven. Steven EriksonTALPRESS 2008Kniha, čeština, 876 stran Autor knihy Steven Erikson, Vydavatelstvo TALPRESS


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.