MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Komiksy » Srovnání cen Steve Leialoha, Bill Willingham: Mýty: Legendy v exilu

Komiksy

Steve Leialoha, Bill Willingham: Mýty: Legendy v exilu

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788074492365

Přílohou nové Pevnosti je skvělý komiks legendy v exilu, který se otevírá geniální cyklus Mýty. V New Yorku existují čtvrti, obsazené nejrůznějšími komunitami od Číňanů až po Italy. O všech se ví. Ovšem jedna čtvrť je přece jen trochu jiná. Bydlí v ní Mýty. Emigranti z okupovaného pohádkového světa. Bytosti, které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Jaké má kniha
Mýty: Legendy v exilu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Steve Leialoha, Bill Willingham: Mýty: Legendy v exilu

Specifikace Steve Leialoha, Bill Willingham: Mýty: Legendy v exilu

Kategorie Komiksy
Nejnižší cena 292 Kč

V New Yorku existují čtvrti, obsazené nejrůznějšími komunitami od Číňanů až po Italy. O všech se ví. Ovšem jedna čtvrť je přece jen trochu jiná. Bydlí v ní Mýty. Emigranti z okupovaného pohádkového světa. ... a dál?

Produkt Steve Leialoha, Bill Willingham: Mýty: Legendy v exilu

Steve Leialoha, Bill Willingham: Mýty: Legendy v exilu - parametry

Název produktu: Steve Leialoha, Bill Willingham: Mýty: Legendy v exilu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 292 Kč
Maximální cena: 348 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přílohou nové Pevnosti je skvělý komiks legendy v exilu, který se otevírá geniální cyklus Mýty. V New Yorku existují čtvrti, obsazené nejrůznějšími komunitami od Číňanů až po Italy. O všech se ví. Ovšem jedna čtvrť je přece jen trochu jiná. Bydlí v ní Mýty. Emigranti z okupovaného pohádkového světa. Bytosti, které známe jen z dětských knížek, žijí inkognito mezi normálními lidmi a mají jeden velmi nepohádkový problém. Vraždu. Vraždu, která může zničit celou mýtickou komunitu. Vraždu Šípkové Růženky, která... v rozporu s pohádkami... nežila šťastně až na věky. V knize Mýty: Legendy v exilu najdete pět prvních sešitů jedné z nejúspěšnějších a nejoriginálnějších komiksových řad současnosti a zjistíte, že i pohádkové bytosti jsou postavy z masa a krve... případně dřeva a barvy. --- A ke skvělému komiksu i skvělý časopis: STAR WARS všude kolem nás! Tím ale zdaleka nekončíme. V Seriálových novinkách se rozeřve pila ASHE VS EVIL DEAD. Aspoň trochu zimy pak dodá sci-fi sága KLUZKÝ LED. Michal Tesáček si pro vás připravil luxusní rozhovor s ANDREJEM SAPKOWSKIM! Do komiksů se nám vetřely MÝTY. Videohrám vládne spadový FALLOUT 4. Po stopách zločinu se vydáme se STEINEM A BARBARIČEM. A největší pecka na závěr! Řady pevnostního redaktorstva rozšiřuje hostující profesor VERBAL ergo vrchní filmový kanál!!! Pevnost vládne i v novém roce a slibujeme, že to v něm famózně roztočíme!!! Obsah: téma 06 STAR WARS TÉMA Velkolepá filmová sága, která otřásla světem, se vrací, aby ohromila naše oči a okouzlila naše srdce. Připravte si světelné meče! 14 STAR WARS JSOU VŠUDE TÉMA Hvězdné války dobyly nejen filmová plátna, ale úspěšně pronikly i do světa knih komiksů a videoher. Narazíte na ně všude. film 18 FILMOVÝ KOMPAS RECENZE Viktor Frankenstein, Zbrusu Nový zákon, Hunger Games 4 a Adéla ještě nevečeřela. 20 SERIÁLOVÉ NOVINKY SERIÁLY Další várka připravovaných seriálů a Ash vs. Evil Dead. 22 POHONĚNO VERBALEM BULVÁR Extrémní humor a ujeté názorové blitky nejhrubšího kalibru. Vstup jen na vlastní nebezpečí. 24 KULTOVNÍ FILMY JIŘÍHO PAVLOVSKÉHO RECENZE – Spaceballs útočí. Nejlepší Star Wars parodie všech dob. 26 FILMOVÁ HLÍDKA NOVINKY Šaman, Prometheus, Vetřelec, Mladý Merlin a další. literatura 28 KNIŽNÍ KOMPAS RECENZE Spratek, Nekonečné moře, Skleněná republika, Vlci a spousta dalších vypečených kousků. 32 KLUZKÝ LED SCI-FI SÁGA – Po stopách nepříjemného parchanta, pro kterého začíná být mrazivé Příhraničí horkou půdou. 34 TURNUS KNIHA – Postapokalyptická sci-fi, ve které se dozvíte proč se lidé museli ukrýt do Sil. 35 AUTODAFÉ / ECHIDNINO VEJCE POVÍDKY Pavel Korněv / Jakub Mařík. 52 BITVA ZA FANTASY V POLSKU BYLA MOJÍ BITVOU! ROZHOVOR – Andrzej Sapkowski odpovídá na otázky našeho redaktora. 54 PROFÍCI RADÍ PORADNA Poslední a nejdůležitější rady Michaely Burdové. 56 KOMIKS ČLÁNKY Průvodce světem mýtů mezi námi. 58 KOMIKS RECENZE Druuna, Wonder Woman, Barman, Děsivé radosti, Mr. Sweet a Živí mrtví. 60 LITERÁRNÍ HLÍDKA NOVINKY Bouře přichází, Císařovy čepele, návrat Warham


Přidat recenzi pro Steve Leialoha, Bill Willingham: Mýty: Legendy v exilu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.