MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Stephen King: Čtyři po půlnoci 1

Próza - beletrie

Stephen King: Čtyři po půlnoci 1

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073060503

V Americe byla vydána kniha Čtyři po půlnoci, která obsahuje čtyři novely - Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny a Sluneční pes - jako celek. Vzhledem k rozsáhlosti děl je ale české vydání rozděleno do dvou knih. V této knize je novela Časožrouti a Skryté okno do skryté zahrady. První příběh ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
Čtyři po půlnoci 1
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Stephen King: Čtyři po půlnoci 1

Čerstvá hodnocení Stephen King: Čtyři po půlnoci 1

  • 4

Mája72, 27. listopadu 2015

Výborná další kingovka a popravdě neumím říct, která byla lepší z těhle dvou. Okno se mi dlouho nezamlouvalo, ale to rozuzlení bylo opravdu parádně kingovské. Super... ale ta jedna velká nepřesnost u časožroutů mi docela praštila přes oči, ale bezvadné


Specifikace Stephen King: Čtyři po půlnoci 1

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 294 Kč

Časožrouti - Skryté okno do skryté zahrady - Stephen King V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách. V Časožroutech zmizí při záhadném letu většina cestujících, ve Skrytém oknu do skryté zahrady vtrhne do života osamělého literáta podivný cizinec, který možná existuje jen ve spisovatelových představách… z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, » ... a dál?

Produkt Stephen King: Čtyři po půlnoci 1

Stephen King: Čtyři po půlnoci 1 - parametry

Název produktu: Stephen King: Čtyři po půlnoci 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 294 Kč
Maximální cena: 294 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V Americe byla vydána kniha Čtyři po půlnoci, která obsahuje čtyři novely - Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny a Sluneční pes - jako celek. Vzhledem k rozsáhlosti děl je ale české vydání rozděleno do dvou knih. V této knize je novela Časožrouti a Skryté okno do skryté zahrady. První příběh vypráví o velmi záhadném letu, při kterém zmizí většina cestujících a piloti. Ze zbylých pasažérů je naštěstí jeden pilot, který se ujme řízení letadla a přistane s ním. Posléze zjišťují, že se ocitli v naprosto liduprázdném místě, kde nejsou vůně a zvuky, jen tíživé ticho vzbuzující strach. Ve druhém příběhu se seznamujeme s osamělým spisovatelem Mortem, jemuž vtrhne do života člověk, který tvrdí, že mu Mort ukradl příběh. Ale zdá se, že cizinec snad ani neexistuje, jako by byl jenom v Mortových představách.


Recenze Stephen King: Čtyři po půlnoci 1

Mája72, 27. listopadu 2015Výborná další kingovka a popravdě neumím říct, která byla lepší z těhle dvou. Okno se mi dlouho nezamlouvalo, ale to rozuzlení bylo opravdu parádně kingovské. Super... ale ta jedna velká nepřesnost u časožroutů mi docela praštila přes oči, ale bezvadné
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Stephen King: Čtyři po půlnoci 1

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.